آخرین اخبار

تست خودروی ساینا اتوماتیک توسط مهندس نعمت‌زاده

محمدرضا نعمت زاده به منظور اطلاع از آخرین دستاوردهای فنی و اقدامات انجام شده شرکت های گروه سایپا، به همراه رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیر عامل و جمعی از معاونان و مدیران ارشد گروه سایپا در مگاموتور حضور یافت و از اقدامات صورت گرفته در حوزه قوای محرکه این گروه خودروسازی بازدید کرد.

در این مراسم وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از خودرو ساینا با گیربکس اتوماتیک، که نخستین خودرو تمام ایرانی مجهز به این نوع گیربکس است ضمن رانندگی با این خودرو گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری عرضه این خودرو به بازار آغاز خواهد شد.

شایان ذکر است گیربکس این خودرو جدید سایپا در شرکت مگاموتور تولید شده و با توجه به برخورداری این محصول از مزایای رقابتی دیگر نظیر طراحی به روز، قیمت اقتصادی و مصرف سوخت متعادل، تجهیز این خودرو به گیربکس اتوماتیک می تواند زمینه افزایش سهم بازارهای داخلی و خارجی را برای سایپا فراهم سازد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در بازدید از مگاموتور در جریان فعالیت های این شرکت در زمینه طراحی و ساخت موتورهای نسل جدید یورو 4 و یورو 5، گیربکس های جدید محصولات و سایر اقدامات این شرکت در عرصه دستیابی به فناوری های پاک با محوریت حفاظت از محیط زیست قرار گرفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *