آخرین اخبار

توقف تولید پژو 3008 در پی آتش سوزی

آتش سوزی در کارخانه قطعه سازی “موست” شرکت رکتیسل اینترنشنال در جمهوری چک، پژو سیتروئن را ناچار کرد تولید کراس اوور کامپکت پژو ۳۰۰۸ را در کارخانه خود در فرانسه متوقف کند.

شرکت رکتیسل که در بروکسل مستقل است، پس از آتش سوزی کارخانه اش در جمهوری چک، وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، این کارخانه متخصص تولید قطعات داخلی خودرو شامل پنلهای ابزار و پنلهای در است و قطعات مورد درخواست تامین کنندگان قطعات را فراهم می کند که آنها هم این قطعات را برای خودروسازان تامین می کنند.
رکتیسل در بیانیه ای اعلام کرد این شرکت و مشتریانش شامل گروه پژوسیتروئن، رنو، دایملر، ب ام و و فولکس واگن برای یافتن راه‌کاری همکاری می کنند و بدنبال کارخانه‌های تولید جایگزین هستند تا تولید قطعات را به تدریج ازسربگیرند و تاثیر این اختلال در کارخانه‌های مونتاژ خودرو را به حداقل برسانند.

کراس اوور ۳۰۰۸ یک خودروی پرفروش برای گروه پژوسیتروئن بوده است. این شرکت اوایل ژانویه اعلام کرد در مدت سه ماه از زمان عرضه این مدل، ۶۰ هزار سفارش دریافت کرده که ۷۰ درصد بالاتر ازهدف اولیه این خودروساز بوده است.

آتش سوزی در یک سالن پایگاه “موست” روی داد اما رکتیسل ناچار شد به دلیل نگرانیهای ایمنی، همه کارخانه را تعطیل کند.
بر اساس گزارش اتوموتیو نیوز، هیچ کس در این آتش سوزی آسیب ندید و مهندسان و پیمانکارانی که اجازه یافتند ۲۷ ژانویه به این کارخانه بازگردند، سرگرم ارزیابی وسعت خسارت هستند. این کارخانه که تحت پوشش بیمه قرار دارد، سالانه ۲۱ میلیون دلار فروش و ۳۹۰ کارمند دارد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *