آخرین اخبار

مشتریان نگران نباشند؛ واردات رنو همچنان ادامه دارد

چند روزی است که نام رنوهای وارداتی نگین خودرو از لیست واردات خودروهای مجاز حذف شده است و این مسئله باعث شده تا برخی مشتریانی که قصد خرید خودروهای این شرکت را داشته اند و یا جز ثبت نام کنندگان آن ها بوده اند، نگرانی در خصوص عدم تحویل خودرو و لغو واردات این خودرو داشته باشند.

با پیگیری های انجام شده در مورد این مسئله، اعلام شد که این مسئله حل شده است و بزودی خودروهای رنو در این لیست قرار می گیرند. همچنین باید اشاره کرد سفارش های تولید به کمپانی مادر داده شده است و این توقف در ثبت سفارش، باعث نشده تا عرضه خودروها در ایران با تاخیر همراه شود. این تعویق در ثبت سفارش بیشتر به مبنا فنی خودروها بر می گردد که باید تاییدیه های آن به سازمان های مربوطه ارسال شود. پیش بینی می شود که اوایل هفته آینده، ثبت سفارش خودروهای رنو دوباره به حالت قبل برگردد.

رنو تلیسمان، کولئوس جدید، داستر تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل، سیمبل و… خودروهایی هستند که از هفته آینده در سامانه ثبتارش، سفارش گذاری آن ها باز می شود. باید اشاره کرد که رنو کپچر در این مدت از سامانه ثبت سفارش حذف نشده است و ایران خودرو همچنان واردات آن را ادامه می دهد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *