آخرین اخبار

تولید لنسر2017 همچنان ادامه دارد

چندی پیش در فضای مجازی خبری منتشر شده بود که میتسوبیشی تولید لنسر را در سال ۲۰۱۷ متوقف می کند. ولی با توجه به محبوبیت و استقبالی که از این خودرو صورت گرفته است، تولید لنسر همچنان برای بازار آسیا، آسیا پاسفیک و خاورمیانه ادامه دارد و تنها تولید آن در آمریکا متوقف می شود.

بدین ترتیب می توان خبر خوشی را به دوست داران لنسر داد و گفت که این خودرو در سال ۹۶ هم با قوت بیشتر از گذشته وارد بازار کشور می شود. در حال حاضر لنسر را می توان به عنوان یک ژاپنی مناسب برای خانواده ها و جوانان معرفی کرد. سدان متوسط میتسوبشی در بازار ایران به موتور ۱٫۸لیتری ۱۴۰ اسب بخار مجهز است که گیربکس اتوماتیک CVT با قابلیت انتقال قدرت به چرخ های جلو، زیر کاپوت آن نصب شده است. این خودرو با توجه به نوع ظاهری و امکانات می تواند به عنوان یک سدان جذاب برای سلیقه های مختلف نقش آفرینی کند.

البته برخی این انتقاد دارند که میتسوبیشی باید اتاق جدیدی برای لنسر معرفی کند و دیگر شرایط فنی و ظاهری لنسر، آن قدر انقلابی و خاص نیست. ۷ کیسه هوا، سانروف، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، دنده پشت فرمان، کروزکنترل، مانیتور، فرمان EPS، تودوزی چرمی، گرمکن صندلی های جلو، سنسور نور و باران، سیستم تهویه اتوماتیک، زنون و چراغشوی و… به عنوان ویژگی های این خودرو شناخته می شود. در حال حاضر لنسر تیپ۴ قیمت ۱۳۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را با مدل ۲۰۱۷ در نمایندگی های آرین موتور پویا دارد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *