آخرین اخبار

چری آریزو۵ و کسب ۵ ستاره ایمنی

سدان خوش تیپ چری که این روزها در خیابانهای کشورمان نیز دیده می شود در آزمون تست تصادف موسسه C-NCAP موفق به کسب ۵ ستاره ایمنی کامل گردید.

به گزارش کارنت، این خودرو در آزمونهای تست برخورد از جلو و بغل عملکرد بسیار مناسبی را از خود نشان داده است. از جمله علل این عملکرد موفق و ایمنی بالا در این خودرو را می توان به و جود ستونهای جانبی مقاوم ،شاسی مستحکم طراحی شده این خودرو توسط شرکت بنتلرآلمان اشاره نمود.

شایان ذکر است که خودروی چری آریزو5 دارای 6 کیسه ایمنی هوا می باشد که در بین خودروهای این سگمنت خاص می باشد ، همچنین ترمزهای ساخت شرکت بوش آلمان که در این خودرو استفاده می گردد توانسته عملکردبسیار مناسبی رااز خود نشان دهد و طول خط ترمز این خودرو از 0 تا 100 کیلومتر تنها 39.3 متر می باشد که نسبت به رقبای هم سطح بسیار مناسب می باشد. همچنین سیستم پایداری الکترونیکی این خودرو EPS ، سیستم ضد هرزگردی TCS، سیستم کنترل سربالایی HHC نیز عملکرد مناسبی را به لحاظ پایداری و ایمنی از خود نشان داده اند

شرکت خودروسازی چری در سالهای اخیر با صرف هزینه بسیار، به کار گیری مهندسان مطرح بین المللی  و همچنین احداث بزرگترین مرکز تست تصادف خودرو در آسیا همواره توجه ویژه ایی را به مقوله ایمنی داشته و این امر را می توان در سایر محصولات این برند مانند تیگو5 و تیگو7 نیز مشاهده نمود.

استراتزی شرکت چری در سالهای اخیر همواره تولید اتومبیلهای با کیفیت و ایمنی بالا بوده که با استفاده از تکنولوژی روز تولید گردند .

در سال جاری نیز عرضه آریزو5 توسط شرکت مدیران خودرو آغاز گردید که با استقبال خوب بازار از این سدان خوش تیپ روبرو گردید.

عصرخودرو

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *