آخرین اخبار

همه چیز در مورد بنز معروف هاشمی رفسنجانی

benz-w126مرسدس بنز W126 ، گونه اي از کلاسS مرسدس بنز است که سدان اين خودرو داراي دومدل اتاق Long و Standard بوده است.
مرسدس بنز W126 ، گونه اي از کلاسS مرسدس بنز است که از دسامبر سال ۱۹۷۹ تا آپريل ۱۹۹۳ به طور همزمان در آلمان و آفريقاي جنوبي در دو گونه سدان و کوپه توليد شده است.
به گزارش خودروکار،سدان اين خودرو داراي دومدل اتاق Long و Standard بوده است. اين خودرو داراي سيستم انتقال نيرو در عقب (ديفرانسيل عقب) بوده و از ۳ مدل جعبه دنده ۴ سرعته خودکار و ۴ سرعته و ۵ سرعته دستي بهره گرفته است.
اين خودرو در زمان توليد با ۱۰ موتور مختلف بنزيني و ديزل عرضه شده است که در گونه ديزلي با ۳ گونه موتور ۵ سيلندر ۳ ليتري ، ۶ سيلندر ۳ ليتري و ۶ سيلندر ۳٫۵ ليتر و در گونه بنزيني ۶ سيلندر خطي ، ۳ موتور ۲٫۶ ، ۲٫۸ و ۳ ليتر و ۸ سيلندر با آرايش سيلندر V در ۴ گونه ۳٫۸ ، ۴٫۲ ، ۵ و ۵٫۶ ليتر به خريداران تحويل شده است.
benz-w126-1
از تجهيزات جانبي که جهت آسايش و ايمني ارائه شده به صورت استاندارد و انتخابي براي اين خودرو مي توان به کولر ، سانروف دستي و برقي شيشه بالابر اتوماتيک ، صندلي هاي برقي با حافظه و گرم کن دار، کروز کنترل ،چوب کاري گردو ، تودوزي باچرم يا پارچه سفارشي ، سيستم تعليق هيدروليکي(+تنظيم ارتفاع خودکار) ، سيستم ترمز ضد قفلABS ، ايربگ راننده و سرنشين (+در مدل هاي عرضه شده درامريکا ايربگ جانبي) ، سيستم کنترل کشش TCS ، سيستم کنترل هرزگردي ASR ، کمربند ايمني پيش کشنده ETR اشاره کرد. همچنين خودروهاي سفارشي کشورها براي حفاظت از شخصيت ها به صورت زرهي(ضد گلوله) به مشتريان ارائه شده است.
طراح اين خودرو برونو ساکو طراح مشهور ايتاليايي است.
گفتنی است قيمت گذاري اين گونه خودرو ها به صورت سليقه اي صورت مي پذيرد و باتوجه به سال ساخت ، نوع موتور ، آپشن ها و رنگ خودرو و سلامت خودرو قيمت گذاري مي شود.
با جستجو در سايت هاي خريد و فروش خودرو در اينترنت و مراجعه به آگهي مطبوعات متوجه ميشويم قيمت اين خودرو با کمترين تجهيزات و ضعيف ترين نوع موتور از ۲۵ ميليون تومان شروع و در مدل هاي خاص که قويترين موتور و بالاترين رده تجهيزات را دارد به ۸۰ ميليون تومان نيز مي رسد.

benz-w126-2اسب بخار

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *