آخرین اخبار

شرکت پرژیران نماینده رسمی آئودی در ایران شد

بر اساس اعلام سایت اصناف، شرکت پرژیران رسما به عنوان نماینده شرکت AUDI AG آلمان در ایران معرفی شد تا این برند معتبر و باسابقه آلمانی سرانجام بتواند به‌طور رسمی وارد بازار کشور شود.

گویا این شرکت مدارک خود را به وزارت صنعت، معدن و تجارت تحویل داده است و این نهاد رسمی، تاییده فعالیت آن را مورد قبول دانسته است. پیش بینی می شود که شرکت پرژیران فعالیت اصلی و مهم خود را از سال ۹۶ در بازار ایران آغاز کند و با داشتن خدمات پس از فروش تکمیل، اینبار اطمینان بیشتری به مشتریان آئودی در ایران بدهد. در این چند ساله برند آئودی دائما بین چند شرکت چرخیده است و در نهایت، هیچ کدام از شرکت های مدعی و واردکننده خودرو نتوانسته اند که به فعالیت و روند کار خود، حال و هوایی رسمی دهند.

چندی پیش برخی شنیده ها حاکی از آن بود که کارشناسان رسمی آئودی برای انجام مذاکرات و برخی بازرسی ها به ایران آمده اند و می خواهند فعالیت خود را با یکی از معروف ترین واردکنندهای خودرو در کشور پیش ببرند. حال با معرفی شرکت پرژیران، می توان احتمال داد که آن شنیده ها درست بوده و امروز برند آئودی تحت نظر یکی از بزرگترین گروه های واردکننده خودرو در ایران، اداره خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *