آخرین اخبار

شاسی بلند جدید میتسوبیشی را بشناسید / تصاویر

mitsubishi-xr-1

کمپانی میتسوبیشی ژاپن که این روزها سرمایه گذاری به نسبت زیادی روی خودروهای کراس اوور و شاسی بلند انجام داده است، قصد دارد تا در سال ۲۰۱۷ خودرویی جدید را به بازار معرفی کند که می تواند رقابت خود را با خودروهایی چون رنو کجار، نیسان قشقایی و… آغاز کند.

mitsubishi-xr-2

هنوز تصاویر رسمی از این خودرو منتشر نشده و حتی نام اصلی آن در اختیار رسانه ها نیست. ولی با توجه به خبرهایی که از میتسوبیشی به بیرون درز می کند، به احتمال بسیار قوی، خودرو جدید این کمپانی بر مبنا طرح مفهومی XR معرفی می شود و از نظر ابعاد و اندازه، بین اوتلندر و ASX قرار دارد. در نتیجه می توان پیش بینی کرد که معرفی این خودرو از جانب میتسوبیشی، فروش خوبی را برای این برند ژاپنی رقم می زند. زیرا طراحی یک کراس اوور کوپه و عرضه آن به بازار، بدیهی است که با استقبال خوب مشتریان روبه رو می شود. سابقه این گونه طراحی ها نشان داده که مشتریان زیادی برای خرید این نوع خودروها اقدام می کنند.

mitsubishi-xr-3

کمپانی میتسوبیشی پیش از این اعلام کرده بود که طرح کانسپت XR به عنوان خودرویی با قابلیت هیبرید ارائه می شود و برق شهری هم در قالب سامانه PHEV به خودرو متصل خواهد شد. در صورتی که میتسوبیشی رونمایی از این خودرو را در اوایل سال ۲۰۱۷ انجام دهد، می توان پیش بینی کرد که شرکت آرین موتور پویا به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن در ایران، این خودرو را در اواخر تابستان ۱۳۹۶ به بازار ایران معرفی و عرضه کند.

mitsubishi-xr-4

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *