آخرین اخبار

دفتر سایک موتور در ایران آغاز به کار کرد

با گذشت هرچه بیشتر از توافق هسته‌ای و ورود شرکای تجاری قدیم و جدید خارجی به ایران، فعالیت‌های چندجانبه بیش از پیش به شروع فعالیت و بهره‌برداری نزدیک می‌شوند. یکی از شرکت‌هایی که به سمت اجرایی کردن تفاهم‌نامه‌های خود پیش می‌رود ام‌جی پارس موتور و شریکش سایک چین است که به تازگی دفتر کار خود را همزمان با شروع سال نو میلادی در ایران افتتاح کرده است.

سایک چین، یکی از خودروسازان مطرح چین است که از نظر جایگاه تولید و فروش، هفتمین شرکت خودروسازی در دنیا به حساب می‌آید. سایک در جریان نمایشگاه خودرو تبریز از برنامه‌های بلندمدت خود در ایران رونمایی کرد و مشخص شد این شرکت با سرمایه گذاری قابل توجه‌ای در منطقه شمال غرب کشور به دنبال ایجاد پایگاهی برای تولید، فروش و البته صادرات محصولات خود است.

محصول حضور سایک موتورز چین در ایران به همراه شریک‌ اقتصادی دیگرش یعنی آذویکو، شرکت ام‌جی پارس موتور است. به گفته مدیرعامل شرکت SJV (گروه همکاری مشترک سایک و آذویکو) قرار است سرمایه‌گذاری 40 میلیون دلاری و در مراحل بعدی 400 میلیون دلاری، برای ام‌جی پارس موتور انجام شود تا علاوه بر تولید و فروش محصولات ام‌جی در ایران، این شرکت به پایگاه صادرات محصولات سایک نیز تبدیل شود.

اکنون همزمان با آغاز سال نو میلادی، دفتر کار سایک موتورز در ایران، کار خود را آغاز کرده تا اجرایی شدن مراحل این همکاری روز به روز کامل‌تر شود. نخستین محصول این سرمایه‌گذاری، ام‌جی 360 است که به زودی تولید آن در سه تیپ آغاز می‌شود.

خودرونویس

برچسب ها

یک نظر

  1. چینی های محترم. خوش آمدید.
    فعلا دور دست خودتونه و کشورهای بلوک شرق.
    ولی این تراژدی غمبار به سرعت رو به زوال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *