آخرین اخبار

ورود خودروهای پلاک منطقه آزاد به داخل کشور ممنوع شد/ سند

بر اساس بخشنامه مرکز واردات و امور مناطق آزاد گمرک، ورود موقت خودروهای پلاک منطقه آزاد به داخل کشور ممنوع شد.

مرکز واردات و امور مناطق آزاد گمرک جمهوری اسلامی ایران، از گمرکات مناطق آزاد خواسته ضمن لغو دستورالعملهای سابق در زمینه تردد این خودروها، از پذیرش هرگونه درخواست ورود موقت خودروهای مزبور به سرزمین اصلی خودداری کنند.

این بخشنامه به گمرکات مناطق آزاد ارس، اروند، انزلی، چابهار، قشم و کیش ابلاغ شده است و بر اساس آن دستور العملهای پیشین که ورود موقت خودروهای پلاک منطقه آزاد به سرزمین اصلی را مجاز می‌دانست، ملغی شد.

tardod-khodrohaye-pelak-mantaghe-azad

برچسب ها

‫3 نظرها

  1. این کارو کردن تا مردم کمتر ماشینای خارجیه آن چنانی ببینن و خواستشون نره بالا. و توقعشون تو همون ماشینای بی کیفیت بمونه.
    حالا بعضیا میان میگن نه!اومدنشون به سرزمینه مادر ممنوع شده تا عدالت رعایت بشه و اونایی که ماشین ارزون خریدن با اونایی که همون ماشینو سه برابر خریدن، برابر نباشه. کشته مرده عدالت اینام.
    حالا چه فرقی میکنه. اگه تا دوساله دیگه که ایران جزو سازمانه جهانی بشه، مجبوره طبق قانونه جهانی شدن، تعرفه واردات ماشینشو صفر کنه. اونوخت دیگه ماشین منطقه آزاد با سرزمینه مادر فرقی نداره که…

  2. چرا خبر هایی که سند مشخصی ندارند رو پخش می کنید این عکس مال چند روز پیشه که تکذیب شد . اصلا گمرک صلاحیت لغو آیین نامه مربوط به مرخصی ها رو نداره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *