آخرین اخبار

افزایش قیمت نجومی وانت نیسان زامیاد از سوی سایپا

قیمت وانت نیسان در دو مدل تک سوز و دوگانه سوز با افزایش قیمت نسبت به تابستان 95 مواجه شده است.

براساس این گزارش وانت نیسان تک سوز NE6 در تابستان امسال 30.800.000 تومان قیمت گذاری شده بود اما قیمت این خودرو برای خریداران در پاییز 31.698.000 تومان اعلام شده است.

همچنین وانت نیسان دوگانه سوز NE6 در تابستانی که گذشت 32.650.000 تومان قیمت داشت و در حال حاضر با قیمت 34.420.000 تومان از سوی شرکت زامیاد عرضه می شود.

پیش تر معاون فروش و خدمات پس از فروش زامیاد با اشاره به تاخیر انداختن افزایش قیمت از سوی این شرکت اعلام کرده بود: زامیاد با توجه و اشراف به این امر که، خریداران وانت نیسان عمدتاً از اقشار زحمتکش کشور و هموطنان خدوم در صنعت حمل و نقل باری کشور هستند و این خودرو را به عنوان محل تامین معاش و بخشی از سرمایه گذاری جهت ایجاد شغل خریداری می کنند، این شرکت را بر آن داشته است که برای رفاه حال مشتریان خود، افزایش قیمت را حتی‌الامکان به تاخیر انداخته و آن را در چند مرحله به انجام برساند. از این رو در مرحله نخست صرفاً بخش ناچیزی به قیمت وانت زامیاد افزوده خواهد شد.

برچسب ها

‫2 نظرها

  1. باعرض سلام انسان به حال خودش متاسف میشه بعداین همه سال کوچکترین تغییرقابل توجهی دروضعیت فیس اعم ازبیرون وداخل موتور .کابین و…نمیکنن واما مرتب قیمتو میبرنبالا

    1. واقعا دلم به حال خودم میسوزه که یک شرکت خودرو ساز عملا همه قوانین را زیر پا میگذارد و دستگاههای اجرایی دولتی هم این نوع بی قانونی رو تفسیر میکنند.وای اسفا آدم نمیدونه این درد دل وامانده روبه کی بگه خدا به فریاد ما ملت بیکس و درمانده برسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *