آخرین اخبار

تولیدآزمایشی موتورهایM۱۵بادریچه گاز برقی باقابلیت مونتاژدرخودروسایناCVT

تولیدآزمایشی موتورهایM۱۵بادریچه گاز برقی باقابلیت مونتاژدرخودروسایناCVTتولید موتورهای M۱۵ با دریچه گازبرقی با قابلیت مونتاژ در خودرو ساینا CVT را در خط مونتاژ موتور تیبا به مرحلهتولید آزمایشی رسید.

به گزارش کارنت به نقل از سایپا نیوز، خودرو سایناCVTیکی از پروژه های اصلی گروهخودروسازی سایپا بوده که برنامه ریزی تولید انبوه آن تا پایان سال 95 با جدیت درحال پیگیری در سطح گروه است. این محصول با توجه به قابلیت های فنی بالا و عرضه درگروه قیمتی مناسب، یقیناً از محصولات پرفروش بازار در سالهای آتی خواهد بود که مشتریان زیادی را به سمت خود جلب خواهد نمود.
با توجه به اینکه تامین قوای محرکه این خودرو در حوزه فعالیت های مگاموتور قرار گرفته، پروژه توسعه موتورM15با دریچه گاز برقی با قابلیت مونتاژ در خودرو سایناCVTدر واحد تحقیق و توسعه تعریف گردید و با توجه به تاکید مدیران ارشد شرکت مگاموتور مبنی بر تسریع فعالیت های مربوط به این پروژه در تمامی حوزه ها، فعالیت ها در حوزه موتور با سرعت خوبی پیگیری شد.
خوشبختانه نمونه های اولیه این موتور با همکاری واحد های مهندسی، تولید،کیفیت، برنامه ریزی و تحت مدیریت واحد تحقیق و توسعه در شیفت یک روز سه شنبه 4/8/95در خط مونتاژ موتور تیبا با موفقیت مورد مونتاژ قرار گرفت.
ضمن تشکر از کلیه واحدهای مرتبط به ویژه واحدهای تامین و بازرگانی که درطول پروژه همکاری تنگاتنگی داشته اند، امید است بیش از پیش شاهد ارائه محصولات باتکنولوژی روز دنیا و درخشش برند مگاموتور در صنعت خودروی کشور باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. به به ساینا اتوماتیک ! ساینا هاچبک هم که در راهه ! هر دم از این باغ گلی می رسد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *