آخرین اخبار

مدل احتمالی النترا کروک (+عکس)

اینک شایعاتی در خصوص تولید یک مدل کروک از سدان‌های النترا شنیده می‌شود. با وجود اینکه هیوندا تلاش دارد اطلاعاتی از از مدل آتی کابریولت النترا منتشر نشود.

هیوندایی در سال‌های اخیر عملکردهای متفاوتی داشته‌ است، این خودروسازی در برخی موارد بسیار موثر ظاهر شده و در مقابل در برخی مواقع موفق به کسب رضایت مشتریان نشده است. به همین دلیل برخی از مردم هنوز رفتار محتاطانه‌ای را در خصوص انتخاب و خرید خودروهای این برند در پیش گرفته‌اند. اما انکار این موضوع که سدان‌های اسپورت النترا مدل‌های نسبتا زیبا و جذابی هستند سخت است.

به گزارش کارنت به نقل از عصر ایران، مدل‌های جدید النترا که در ماه‌های گذشته به نمایش درآمده در قالب یک سدان 5 در معرفی شده است. سدان جدید النترا در مدل رندر آنقدر جذاب طراحی شد که نظر کارشناسان و حتی رقبا را جذب کند. اما اینک شایعاتی در خصوص تولید یک مدل کابرلیوت از سدان‌های النترا شنیده می‌شود. با وجود اینکه هیوندا تلاش دارد اطلاعاتی از از مدل آتی کابریولت النترا منتشر نشود، اما بسیاری با توجه به شنیده‌ها بر این باورند که این مدل النترا شبیه تصویر زیر خواهد بود.

elantra-cabrio1

اگرچه بعید می‌رسد شاهد چنین مدلی از هیوندایی باشیم، اما تصور می‌شود زیبایی مدل کابریولت از مدل اسپورت این سدان قرض گرفته شود. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان این مدل از بسیاری از رقبای اروپایی زیباتر طراحی شده است.

elantra-cabrio2

در نمای جلوی این طرح رایانه‌ای، خودرو از ترکیب یک ظاهر تهاجمی، خطوط منحنی و قوس‌های مناسب برخوردار است. نمای جانبی خودرو نیز در دو طرف با خطوط افقی که از روی درها تا زوایای عقب کشیده شده اسپورت‌تر به نظر می‌رسد. نمای عقب خودرو نیز به واسطه دیفیوزر و اگزوز دوقلو جذاب‌تر شده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *