آخرین اخبار

قیمت سراتو 2017 در سراشیبی

kia serato 2016 new-1

هر چه که روزها به سمت جلو می رود، قیمت کیا سراتو ۲۰۱۷ کاهش پیدا می کند. برخی واردکنندگان که فکر می کردند می توانند نسخه فیس لیفت سراتو را با قیمت نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان بفروشند، تعداد قابل توجهی از این خودرو را به کشور آورده اند و با توجه به اینکه بازار آنچنان استقبال شایسته ای از این خودرو نکرده است، روز گذشته نسخه فول آپشن این خودرو قیمتی کمتر از ۱۴۰ میلیون تومان را تجربه کرد.

برخی کارشناسان بازار خودرو معتقد هستند که با بالا رفتن تنوع محصولات در رده های قیمتی مختلف، افت قیمت و کاهش معامله هر خودرویی دور از انتظار نیست. از طرفی ورود محصولات جدید به بازار باعث می شود تا خودروهایی که کمترین به روز رسانی را دارند، از مرتبه فروش بالا فاصله بگیرند. امروز در بخش قیمتی ۱۲۵ الی ۱۵۰ میلیون تومان شاهد حضور خودروهایی چون تویوتا پریوس و میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۷ هستیم که شاید صرف خرید آن ها نسبت به سایر رقبا بیشتر باشد.

همچنین آمار غیر رسمی در نمایندگی ها و نمایشگاه های تهران نشان می دهد که در دو ماهه اخیر استقبال از لنسر و پریوس بیشتر شده است و از طرفی تقاضا برای خرید دو کره ای النترا و سراتو کاهش پیدا کرده است. با ورود نسل جدید هیوندای النترا از چند ماه دیگر با قیمت کمتر از ۱۴۵ میلیون تومان، احتمال داده می شود که بازار کیا سراتو نسبت به شرایط فعلی ضعیف تر شود.

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *