آخرین اخبار

تصاویر مخفیانه از نسل جدید تویوتا کمری مدل 2018

انتظار می‌رود نسل جدید تویوتا کمری طراحی رادیکال جدیدی داشته باشد و این رندر می‌تواند بهترین طرح کلی از آن‌را نشان دهد

به نگرش شما بستگی دارد که تویوتا کمری را یک سدان هیجان‌انگیز بدانید یا خودرویی خسته‌کننده. در هر صوت کمری یکی از پرفروش‌ترین خودروهای بازار است که بیش از سه دهه از معرفی آن می‌گذرد. حال به نظر می‌رسد تویوتا قصد دارد دست به ساختارشکنی زده و نسل جدید این خودرو را با طراحی رادیکالی ارائه کند. بر اساس تصاویر جاسوسی نسل جدید کمری و همین‌طور تصویری که از نسخهٔ مسابقه‌ای نسکار آن به بیرون درز کرد، یک گرافیست خودرویی دست بکار شده و چشم‌اندازی کلی از طراحی نسل جدید تویوتا کمری را در قالب یک رندر طراحی کرده است.

toyota-camery-2018-1

در میان ویژگی‌های جدید طراحی کمری، قابل‌توجه‌ترین آن‌ها طراحی تهاجمی سپر جلوی آن است که آن‌را از طراحی ساده و محافظه‌کارانهٔ نسل فعلی دور کرده است. ترکیب طراحی جلوپنجره و سپر جلوی کمری جدید تقریباً یاد آورد طراحی پسرعمویش لکسوس است. چراغ‌های جلوی کشیده و شیب‌دار در کنار ورودی‌های هوای بزرگ طرفین سپر جلو هم طراحی تهاجمی‌تر و جذاب‌تری به کمری بخشیده است.

toyota-camery-2018-2

در قسمت عقب اما تنها چیزی که از تصاویر جاسوسی می‌توان فهمید شیب قسمت عقبی سقف شبیه به یک کوپهٔ چهاردر و چهار سر اگزوز است. همچنین چراغ‌های عقب هم طراحی کشیده‌ای داشته و تا حدودی شبیه به چراغ‌های مدل بزرگ‌تر آوالون به نظر می‌رسند.

toyota-camery-2018-3

اما غیر از طراحی کاملاً جدید، گزارش شده که برای نسل آیندهٔ تویوتا کمری دو موتور جدید هم ارائه خواهد شد. به‌احتمال‌زیاد یک موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر به‌عنوان پیشرانهٔ پایه ارائه می‌گردد که جهت کاهش مصرف سوخت به چرخهٔ اتکینسون مجهز شده است. این در حالی است که بازهم به‌احتمال‌زیاد یک موتور چهار سیلندر 2 لیتری هم برای کمری جدید ارائه می‌گردد؛ اما هیچ گزارشی مبنی بر اینکه آیا موتور V6 هم برای کمری جدید ارائه می‌شود یا نه منتشر نشده است ولی انتظار می‌رود که تویوتا همچنان نسخهٔ هیبریدی کمری را ارائه کند.

toyota-camery-2018-4

بااین‌حال تمامی این موارد در حد حدس و گمان هستند و تنها چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که انتظار می‌رود کمری جدید برای اولین بار در اوایل سال 2017 در نمایشگاه دیترویت معرفی شده و با مدل 2018 برای فروش به بازار عرضه گردد. درهرحال فقط زمان می‌تواند به همهٔ این احتمالات پاسخ دهد.

toyota-camery-2018-5

toyota-camery-2018-6

پدال

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *