آخرین اخبار

هیوندای سانتافه2017 در ایران قیمت گذاری شد

hyundai-santa_fe-2017-2

هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ به تازگی وارد بازار ایران شده است و گاهی تا ۲۴۰ میلیون تومان قیمت گذاری می شود. این خودرو در واقعیت قیمتی بین ۲۲۱ تا ۲۳۲ میلیون تومان دارد. البته که احتمال داده می شود سانتافه ۲۰۱۷ به قیمت ۲۱۹ میلیون تومان هم برسد. این خودرو در حال حاضر تفاوت آنچنانی با مدل ۲۰۱۶ ندارد. تنوع رنگ بیشتر در بازار جهانی، یکی از ویژگی های مدل ۲۰۱۷ است. 

hyundai-santa_fe-2017-1

قبلا تصور بر این بود که سانتافه های ۲۰۱۷ با موتور دو لیتری توربو ۲۴۰ اسب بخار به بازار بیایند و شاید آن موقع حدودی ۲۴۰ میلیون تومان نسبت به شرایط فعلی بازار، منطقی سنجیده می شد. ولی با توجه به اینکه نسخه های ترخیص شده فعلی از نوع ۲٫۴ لیتری GDi هستند و در بحث پیشرانه کوچکترین تغییری نسبت به مدل ۲۰۱۶ ندارند، شاید پرداخت این اختلاف قیمت منطقی به حساب نیاید. جالب است بدانید که در بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس، هیوندای سانتافه مدل ۲۰۱۷، کمتر از سه هزار درهم با نسخه های ۲۰۱۶ موجود در بازار تفاوت قیمت دارند و این اختلاف قیمت در بخش عمده با کاهش قیمت مدل ۲۰۱۶ نسبت به گذشته دیده می شود، نه افزایش قیمت مدل ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته!

hyundai-santa_fe-2017-3

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *