آخرین اخبار

اختلاف بیش از ۱۱ میلیون تومانی بازار و کارخانه دانگ فنگ h۳۰ کراس

در حالی که هنوز زمان زیادی از عرضه خودرو دانگ فنگ h۳۰ کراس محصول جدید ایران خودرو به بازار نگذشته است، شاهد اختلاف قیمت بیش از ۱۱ میلیون تومانی این خودرو در بازار با کارخانه هستیم.

مشتریان H30کراس برای تحویل این خودرو در شهریور‌ماه 23 میلیون‌تومان پرداخته بودند و با آغاز ارسال دعوتنامه از حدود یک هفته قبل نخستین سری مشتریان این خودرو برای تکمیل وجه ملزم به پرداخت 184.568.000 ریال شدند که در نهایت قیمت تمام شده را برای مشتریان به  414,568,000 ریال رساند.سود شمارکت 21 درصد برای نخستی سری مشتریان H30کراس ، کسر23,819,178 ریالی قیمت را به همراه داشت در حالی که قیمت نهایی این خودرو 45.3 میلیون‌تومان است.بنا بر شنیده‌ها تحویل این خودرو از 15مهرماه آغاز می‌شود و آگهی‌های فروش حواله این خودرو به فروش با موعد تحویل 10 روزه تغییر پیدا کرده‌اند و قیمت 52 تا 56 میلیون‌تومانی را به متقاضیان پیشنهاد می‌دهند که نشان‌دهنده حاشیه سود 11 تا 15 میلیون‌تومانی برای مشتریان سری نخست این خودرو است.

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام میشه بگید زمان پیش فروش عادی کی هستش ؟
    بااین اوضاع نمیشه توبازاراین خودرو رو بخری !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *