آخرین اخبار

حضور نمایندگان فولکس در هیات تجاری آلمان

زیگمار گابریل، وزیر اقتصاد آلمان به همراه یک هیات تجاری برای شرکت در همایش تجاری‌ ایران و آلمان به تهران سفر کرده است.

به گزارش کارنت به نقل از دنیای اقتصاد ، گفته می‌شود نمایندگان شرکت فولکس‌واگن نیز به‌منظور نهایی کردن مذاکرات خود برای امضای قرارداد نهایی با یکی از خودروسازان بخش خصوصی در این هیات حضور دارند. آنگونه که یکی از اعضای اتاق بازرگانی ایران و آلمان  می‌گوید، فولکس‌واگن چندی پیش به امضای تفاهم‌نامه خود با یک شرکت خودروساز بخش خصوصی پرداخته است و براین‌اساس قصد دارد ضمن صدور محصولات خود به ایران در بخش تولید نیز سرمایه‌گذاری کند و برخی از خودروهای خود را در بازار ایران تولید کند.

به گفته وی، سایت تولیدی این دو شرکت نیز در حال آماده‌سازی است و تا یکسال دیگر تولید خودروهای مدنظر فولکس‌واگن در آن آغاز می‌شود. بر این اساس نمایندگان شرکت فولکس‌واگن به همراه زیگمار گابریل به ایران سفر کرده‌اند تا مراحل آماده‌سازی سایت تولید خودرو خود در ایران را دنبال کنند. این شرکت که پیش از تشدید تحریم‌ها نیز به تولید خودرو در بخش خصوصی خودروسازی ایران می پرداخت، در دور جدید همکاری‌های خود قصد دارد از مزیت استراتژیک ایران در منطقه بهره ببرد و براین اساس ایران را به هاب منطقه‌ای برای صادرات محصولات خود تبدیل کند.

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام شرکت فولکس آلمانی با شرکت تولیدی تریلی اسکانیا (ماموت)قرار داد میبنده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *