آخرین اخبار

دومین تست درایو آریزو 5 در پیست آزادی برگزار شد/ تصاویر

دومین هفته از برنامه تست درایو خودروی چری آریزو 5 در پیست اتومبیل رانی آزادی با شورو استقبال فراوان برگزار شد.

نکته قابل توجه در این برنامه نظم و هماهنگی و سازماندهی بسیار مناسب بود و همچنین برای ثبت لحظات هیجان انگیز از چند تن از رانندگان بنام و قهرمانان حرفه ای رالی چون سرکار خانم الهه صیفی و حسن اکبرنژاد و بسیاری از قهرمانان دیگر دعوت به عمل آمده بود تا با انجام حرکات نمایشی و مهیج شور و هیجان خاصی را ایجاد کنند.

test-drive-arrizo5-azadi-stadium-1
همچننین به رانندگان حرفه ای و مشتریان اجازه داده می شد تا آزادانه و تحت هر شرایط خودروی آریزو5 را به چالش بکشند اتفاقی که تا کنون در بین خودروسازان و واردکنندگان برای تست درایو رایج نبوده و این بار با شیوه ای نوین تست همه جانبه یک محصول برای اولین بار امکان پذیر بود.

test-drive-arrizo5-azadi-stadium-2

مراسم فوق در نهایت ایمنی و دقت برگزار شد و افراد تست کننده از هندلینگ و ترمز پذیری بسیار خوب چری آریزو5 احساس رضایت می کردند و همچنین فضای داخلی و صندوق عقب جادار خودرو را به عنوان یکی از مزیت های این سدان زیبا می دانستند.

این برنامه با مشارکت برخی از نمایندگی های برند چری چون نمایندگی 366 به مدیریت آقای یزدانی، نمایندگی 370 به مدیریت آقای شکاری، نمایندگی 193 به مدیریت آقای خسروانی و نمایندگی 342 به مدیریت آقای پورسعید انجام پذیرفت و استقبال از مراسم بسیار بالا و جو هیجان خاصی برقرار بود.

test-drive-arrizo5-azadi-stadium-3

test-drive-arrizo5-azadi-stadium-4

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *