آخرین اخبار

برنامه رنو برای تولید ۳ خودرو جدید در ایران

نماینده رسمی شرکت رنو در ایران با اشاره به برنامه‌های شرکت مادر برای تولید خودرو در ایران گفت: مطابق اطلاعاتی که ما داریم مدیران ارشد این شرکت برای تولید خودروهای رنو داستر، کوئید و سیمبل با همکاری شریک ایرانی خود، برنامه دارند.

به گزارش کارنت به نقل از ایلنا ، حسینی ادامه داد: این شرکت همواره به دنبال حضور جدی در ایران بوده و علاوه بر صادرات آخرین محصولات خود به دنبال  برنامه‌ریزی برای تولید خودرو در ایران و احداث بزرگ‌ترین مرکز آموزش و آکادمی خود در خاورمیانه،  در شرق تهران است.

وی ادامه داد: رنو تصمیم گرفته که ایران را به عنوان هاب اصلی خود در منطقه تقویت کند. بر همین اساس این مرکز با وسعت 25 هزار متر مربع در حال ساخت است و امیدواریم تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

حسینی با اشاره به اهمیت آموزش و خدمات پس از فروش برای شرکت رنو گفت:در سال 95 تعداد نمایندگی های ما به 50 واحد خواهد رسید اما به دنبال این هستیم به افرادی که دارای سابقه خوبی در بخش تعمیراتی و خدماتی در سراسر کشور هستند تسهیلات بدون بهره اعطا کنیم و واحد آنها را به صورت رایگان تجهیز کنیم.

نماینده  رنو در خصوص حضور نیسان در ایران گفت:با وجود این که مدیریت شرکت رنو و نیسان مشترک است اما سیاست‌های این برند با رنو متفاوت است. شاید علت آن حضور گسترده خودروهای نیسان در آمریکا باشد به همین جهت بعید می دانم نیسان ریسک کند و در این به صورت رسمی فعالیت کند. اما مطابق اطلاعاتی که من دارم اولین محموله از خودروهای این شرکت هفته گذشته ثبت سفارش شده و به کشور وارد خواهند شد.

وی در مورد خودوری جدید رنو در ایران گفت: رنو تلیسمن همزمان با سایر کشورهای منطقه در ایران عرضه خواهد شد و قیمت آن 164 میلیون تومان است که مدل فول آپشن آن 179 میلیون تومان قیمت گذاری شده و انتظار داریم تا آخر امسال هزار دستگاه از این خوردو را وارد کشور کنیم.

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *