آخرین اخبار

عوارض آزادراه پردیس مجددا افزایش یافت / سند

avarez azadrah pardis

در اوایل سال‌جاری حق عوارضی آزادراه پردیس با افزایش 500 تومانی مواجه شد و عوارض خودرو سواری از 2500 تومان به 3000 تومان افزایش یافت.

با توجه به روند افزایش نرخ‌ها و افزایش دستمزد به نظر می‌رسد هر ساله مبلغی به نرخ‌های مصوب افزوده شود و با افزایش 500 تومانی آزادراه پردیس در ابتدای سالجاری دیگر تا سال 96 نباید قیمت‌ها در این مسیر دستخوش تغییر قرار می‌گرفت، اما در روزهای گذشته بدون اطلاع قبلی عوارض آزادراه پردیس با افزایش 500 تومانی مواجه شده و در حال حاضر خودروهای سواری باید 3500 تومان حق عوارضی پرداخت کنند.

نکته جالب آن است که این افزایش حق عوارضی در زمانی رخ داده است که در اصطلاح پیک تردد خودرو و سفرهای برون شهری است.

این اقدام فکر را به یاد گفته یکی از مسئولان شهر چالوس می‌اندازد که در سال گذشته گفته بود برای کنترل میزان تردد و رفت و آماده به شهرهای شمالی از جاده چالوس عوارض 20 هزار تومانی دریافت شود.

البته این افزایش 500 تومانی آنچنان به مذاق بومی‌های منطقه دماوند و پردیس خوش نیامده و آن‌ها معتقد هستند که این افزایش نرخ 500 تومانی در زمان فعلی هیچ توجیهی ندارد.

 

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *