آخرین اخبار

باکیفیت‌ترین خودروهای داخلی در هر کلاس مشخص شدند

در مردادماه امسال تعداد 90 هزار و 345 دستگاه خودرو سبک تولید شده است که 93 درصد از حجم تولیدات به خودروهای سواری و 7 درصد دیگر به خودروهای وانت اختصاص دارد. خودروهای سبک تولیدی کشور در این ماه، شامل 36 مدل خودرو در گروه سواری و 7 مدل در گروه وانت می باشند.

در بخش وانت طی مرداد ماه امسال خودروهای وانت نیسان دوگانه سوز و وانت تندر به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را به خود اختصاص داده‌اند. در خودروهای سواری هم پژو 405 خراسان و برلیانس H320 به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص دادند.

براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران  خودروهای سمند، پژو پارس خراسان، پژو پارس ، پژو 405 ، پژو 405 خراسان، سمند تبریز، پژو پارس مازندران، پژو پارس فارس، ام وی ام 110 ، تیبا 2، تیبا، سایپا 131x، سایپا 132x،سایپا 111x، سایپا 131x پارس خودرو، لیفان x60 ، ام وی ام 550، ام وی ام x 33 در رده کیفی حائز تک ستاره شده‌اند.

در میان خودروهای سواری فقط پارس تندر، تندر 90 اتوماتیک،تندر 90 پارس خودرو، تندر 90 ، رانا، نیو مزدا توانسته‌اند سه ستاره در رده کیفی کسب کنند. البته در دسته قیمتی 75 تا 100 میلیون کیا سراتو یک ستاره خود را از دست و از 3 ستاره به 2 ستاره کاهش رده کیفی را تجربه کرده است.

ardebandi khodrohaye dakheli-1

ardebandi khodrohaye dakheli-2

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *