آخرین اخبار

ارائه ضمانت‌نامه برای لاستیک خودرو الزامی است

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن از اجباری شدن ارائه ضمانت نامه برای لاستیک های داخلی و خارجی خبر داد.

داود سعادتی نژاد، 15 درصد از لاستیک های موجود در بازار را قاچاق دانست و افزود و گفت : اجباری شدن ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش برای لاستیک ها سبب کاهش قاچاق و ورود کالاهای بی کیفیت به این بازار می شود.

وی با اشاره به نیاز به واردات لاستیک های دارای برند معروف تصریح کرد: لاستیک قاچاق همچنان از طریق ترانزیت و مناطق آزاد وارد کشور می شود که واردکنندگانشان برای کسب سود بیشتر آنها را در بازار خارج از این مناطق نیز عرضه می کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن با اشاره به تامین 60 درصدی لاستیک مورد نیاز کشور از تولیدات داخلی ادامه داد: سالانه 100 هزار تن لاستیک خارجی وارد کشور می شود.

سعادتی نژاد ، تولید برخی از انواع لاستیک را به دلیل نبود ماشین آلات در کشور غیر ممکن دانست و گفت: با توجه به نیاز بازار برای واردات و برای جلوگیری از ورود کالای بی کیفیت، وزارت صنعت، معدن و تجارت تعدد واردکنندگان را کاهش و تعداد آنها را محدود کرده است.

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *