آخرین اخبار

قرارداد با سیتروئن در مراحل نهایی

محمدرضا نجفی منش گفت:«تفاهم نامه اولیه با شرکت سیتروئن، بسته شده است و منتظر نهایی شدن این قرارداد هستیم.»

محمدرضا نجفی منش، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در گفت و گو با خبرآنلاین درباره آخرین وضعیت قراردادهای خوروسازان با شرکت های خارجی که بعد از توافق برجام صورت گرفته، گفت:«قرارداد با شرکت خودروساز سیتروئن، در مراحل اولیه قرار دارد و تفاهم نامه اولیه آن را بسته شده،به زودی این تفاهم نامه تبدیل به قرارداد شده و اجرایی خواهد شد.»

وی با بیان اینکه زمان اجرایی شدن این توافق هنوز مشخص نیست،تصریح کرد:« طبعا این نوع مذاکرات زمان بر است و  باید تمام جوانب کار مورد بررسی قرار بگیرد؛فعلا در مرحله کلیات تفاهم شده است.»

نجفی منش با اشاره به مذاکره با شرکت های آلمانی در حوزه خودروسازی نیز گفت:« طرف ایرانی یکبار به آلمان رفته و آنها دوبار آمده اند؛ در این آمد و رفت ها قاعدتا زمینه های مشترک همکاری را می توانیم پیدا کنیم. خود من در زمینه خودرو،  تفاهم‌نامه‌ای با ایالت باواریا آلمان بستم و در این زمینه حتما می توانیم کارهای خوبی انجام دهیم. »

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران خاطرنشان کرد:« ما بیشتر علاقه‌مند به استفاده از روش‌های جوینت ونچر در قراردادهای خارجی هستیم که حتما کار و سرمایه گذاری در ایران انجام شود؛ ضمن اینکه امکان استفاده از تولید مشترک انجام شده برای بازار ایران فراهم شده و از سویی امکان صادرات فراهم شود.»

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *