آخرین اخبار

زامیاد آمار تولید و فروش یک ماهه را اعلام کرد

شرکت زامیاد با سرمایه ای معادل پنج هزار و ۵۲۹ میلیارد و ۸۹۲ میلیون ریال، گزارش تولید و فروش یک ماهه منتهی به ۳۱/۰۵/۹۵ منتشر کرد.

به گزارش کارنت به نقل از عصربازار ، “خزامیا” که سود هر سهم سال مالی اسفند 95 را براساس عملکرد واقعی سه ماهه 81 ریال پیش بینی کرده بود، در 5 پنج ماه اول سال  11,027 دستگاه انواع وانت و مینی تراک و کامیون  تولید کرده  و موفق شده 8,708 دستگاه را به فروش برساند.
براساس این گزارش بیشترین تولید و فروش این شرکت وابسته به سایپا،  مربوط به گروه  وانت NIB  می باشد و تولید کامیون شرکت تنها 12 عدد بوده، همچنین 2 عدد وانت NI  فروش رفته در مرداد ماه مربوط به تولید ماه های قبل بوده است.
به این ترتیب، تولید این شرکت  طی مرداد ماه 2,393 دستگاه بوده که تولید نسبت به تیرماه 69 درصد افزایش را نشان می دهد، همچنین فروش شرکت در تیرماه 1,407 دستگاه بوده که در مرداد ماه به 2,157 تعداد افزایش یافته است. نرخ فروش در مرداد ماه مشخص نشده اما در تیرماه 99,908 میلیون ریال کل مبلغ فروش می باشد، که از ابتدای سال مالی تا پایان تیر مبلغ فورش بالغ بر 369 میلیارد و 119 میلیون ریال محاسبه شده است.

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *