آخرین اخبار

سورنتو، کم عیب‌‌ترین شاسی بلند متوسط بازار ایران

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به‌عنوان نهاد ثالت و معتمد وزارت صنعت، معدن و تجارت برای هشتمین سال پیاپی به بررسی وضعیت کیفی خودروهای سواری از دیدگاه مشتریان پرداخته است.

kia sorento2016نتایج گزارش اندازه‌گیری رضایتمندی مشتریان در سال 1394 (2015-2016) به بررسی وضعیت کیفیت اولیه خودروها و شاخص IQS یا به عبارتی تعداد عیوب مشاهده شده در هر 100 خودرو در سه‌ماهه اول مالکیت از نظر مشتریان می‌پردازد که بر اساس آن سورنتو در جایگاه نخست کیفی‌ترین خودرو قرار گرفته است.

در این تحقیق با بیش از 145 هزار نفر از مشتریانی که خودروهای خود را از 18 شرکت عرضه‌کننده خودروی سواری که بیش از 100 مدل خودرو را عرضه نموده بودند، مصاحبه صورت پذیرفته است.
پس از جمع‌آوری این نظرسنجی، خودروها در 8 کلاس قرار گرفته‌اند که در دسته خودروهای شاسی بلند متوسط، از لحاظ بروز تعداد عیب در 3 ماه اولیه مالکیت، خودروی سورنتو در جایگاه نخست کیفی‌ترین خودرو قرار گرفته است.
شرکت اطلس خودرو به‌عنوان نماینده رسمی کیاموتورز در ایران و رتبه نخست خدمات پس از فروش بر اساس ارزیابی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI، تاکنون نسل‌های مختلف کیا سورنتو را به بازار عرضه نموده است و درحال حاضر نیز سورنتو UM در سبد محصولات این شرکت قرار دارد.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *