آخرین اخبار

خبر تعطیل شدن زاگرس خودرو بروجرد تکذیب شد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری ها مبنی بر تعطیلی کارخانه زاگرس خودرو بروجرد تکذیب می شود.

به گزارش کارنت، کامران فرشید افزود: قرارداد جدیدی بین زاگرس خودرو و شرکت MVM بسته شده است و به زودی خط تولید این کارخانه راه اندازی می شود.

وی گفت: با توجه به واردات دستگاه های جدید در زاگرس خودرو، نیروهای متخصص در این کارخانه جذب می شوند البته نیروهای قبلی متضرر نمی شوند و تحت حمایت کارخانه خواهند بود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد افزود: جذب نیروهای متخصص برای توسعه صنعت این واحد صنعتی ضروری است.
زاگرس خودرو بروجرد یکی از شرکت ها و کارخانه های خودروسازی در ایران است که در زمینه مونتاژ خودرو فعالیت دارد؛ این کارخانه با ظرفیت اسمی ۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال طراحی شد اما برای مدت طولانی فقط پنج هزار دستگاه خودرو در سال تولید می کرد.

این کارخانه مدتی است به دلیل عمل نکردن شرکت MVM به تعهدهای خود با تولید روزانه ۶۰ دستگاه قطعه برای مونتاژ در آستانه تعطیلی قرار دارد.

یکی از خبرگزاری ها عصر چهارشنبه خبری تحت عنوان ‘ زاگرس خودرو تعطیل و ۴۰۰ کارگر بیکار شدند’ منتشر کرد که این خبر توسط رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد تکذیب شد.

 

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *