آخرین اخبار

تابستانی داغ در انتظار بازار خودرو؟

به گزارش کارنت به نقل از خبرآنلاین ، چند روزی است از تابستان می‌گذرد و فعالان بازار خودرو، امیدوار به گرم شدن بازار. این در شرایطی است که بازار خودرو از حدود ۴ سال قبل در رکودی عمیق به سر می‌برد و خرید و فروش در حداقل ممکن قرار دارد.

طی ماه‌های گذشته فعالان بازار خودرو امید زیادی به رونق بازار در چند ماه ابتدایی سال ۱۳۹۵ نداشتند و معتقد بودند شاید نزدیک‌ترین زمانی که بازار از رکود خارج خواهد شد، تابستان و آغاز سفرهای تابستانی باشد.

یکی از نمایشگاه‌داران خودرو در این خصوص می‌گوید: «از جمله دلایلی که باعث رکود بازار خودرو شد، نبود تقاضا و افزایش قیمت و عدم تغییر کیفیت خودروها بود که این موضوع باعث شده بود که مشتریان، کمتر رغبتی به خرید خودرو در بازار داشته باشند.»

اما با توجه به آمدن تابستان و شروع سفرهای تابستانی، به نظر می‌رسد تکاپوی تازه‌ای در بازار خودرو به وجود آمده است. گشت و گذار در بازار هم این را تایید می‌کند که مراجعه مردم برای گرفتن قیمت و پرس‌وجو در بازار افزایش پیدا کرده است. به عبارتی، بازار خودرو که تا همین چند وقت اخیر کاملا یخ‌زده بود، در حال حرکت به سمت خوش‌بینی است.

در این شرایط در حال حاضر در بازار پژو۲۰۶ تیپ۵ با قیمت ۳۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، پژو۴۰۵ دوگانه‌سوز با قیمت ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، پژو۴۰۵ بنزینی با قیمت ۲۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، پژوپارس LX با قیمت ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و پژوپارس سال دوگانه‌سوز با قیمت ۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رود.

همچنین در بازار سمند ال‌ایکس EF7 بنزینی ۳۰ میلیون و ۲۸۳ هزار تومان، تندر۹۰ E2 49 میلیون تومان، پراید SE131 20 میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، پراید SE141 19 میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، تیبا SX دوگانه‌سوز ۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و تیبا SX2 27 میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.

 

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *