آخرین اخبار

توضیح یک شرکت خودروسازی در مورد یک خبر

به گزارش کارنت به نقل از میزان، شرکت خودروسازی “ک” بعد از انتشار خبر شب گذشته با عنوان فروش ویژه خودرویی که وجود ندارد برای این خبر توضیحاتی ارسال کرد.

متن جوابیه بدین شرح است:
عطف، خبر درج شده در گروه اقتصاد مورخ 18/5/1395 در خصوص شرکت خودروسازی “ک”، جوابیه این شرکت به شرح ذیل جهت درج در آن سایت و به همان شکل و سیاق وفق قانون مطبوعات ارسال می گردد:

این شرکت خودروسازی نماینده انحصاری تولید و فروش محصولات شرکت خودروسازی BYD، در حال آماده سازی خط تولید خودرویs6 است که بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بزودی شاهد افتتاح خط تولید پیشرفته آن خواهیم بود.

پیش فروش خودروی S6 وفق آیین نامه های سازمان محترم حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام شده است و قطعا این شرکت متعهد به تمامی تعهدات و پاسخگو به مراجع ذیصلاح در این خصوص می باشد ضمنا همانگونه هم که در خبر امروز سایت درج گردید حداکثر زمان تحویل پیش فروش قطعی خودرو طبق آیین نامه جدید سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، 9 ماه می باشد.

فروش ویژه خودرویی در ایران که وجود ندارد !

 

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *