آخرین اخبار

کاهش قیمت ۵ خودرو داخلی

به گزارش کارنت نقل از اقتصادنیوز، نخستین نشانه‌های مثبت کاهش دخالت دولت در قیمت‌گذاری خودروهای ساخت داخل نمودار شد تا در پی آن پنج نوع خودرو داخلی با کاهش قیمت مواجه شوند و ۱۵ خودرو در بازار ثبات قیمت را تجربه کنند.

این گزارش حاکی از آن دارد که قیمت خودروهای تندر ۹۰، ساندرو، پارس سال، ۲۰۶ صندوقدار و سمند EF7 با کاهش قیمت ۱۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی مواجه شده‌اند.

در مقابل ۱۵ خودرو پرطرفدار دیگر ساخت داخل که عمده آنها قیمتی زیر ۳۰ میلیون دارند با ثبات قیمت‌ها روبرو بوده‌اند.

بر اساس این گزارش با آغاز ماه مبارک رمضان بازار خودرو در رکود فصلی خود بیشتر فرو رفته و پیش‌بینی‌ها حاکی از افزایش تقاضا در تیر و مردادماه آینده است.

کارشناسان بازار خودرو بر این باورند که جلو افتادن امتحانات پایان ترم، امتحانات مدارس و کنکور سراسری سبب شده تا متقاضیان از خرید خودرو فعلا دست نگه دارند و تقاضای خود را به تعویق بیاندازند. این موضوع سبب خواهد شد تا حجم بالایی از تقاضای انباشته شده به اوایل تابستان منتقل شده و بازار خودرو با افزایش قیمت خودروهای پرطرفداری همچون، ال۹۰، پارس و ۲۰۶ مواجه شوند.

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.