آخرین اخبار

تجهیزات جدید و امکانات کیا سورنتو2017 را بشناسید

kia sorento2017-1

با اینکه چهره ظاهری کماکان مانند مدل سال قبل است، ولی کیا سورنتو با برخی ویژگی‌های جدید وارد مدل سال ۲۰۱۷ می‌شود. شاید مهمترین آنها، امکان استفاده از سیستم ترمز اضطراری باشد.

سورنتو ۲۰۱۷ با افرایش‌ قیمت همراه بوده که برای تریم‌های مختلف، متفاوت است. این افزایش قیمت از میزان اندک ۲۹۰ دلار برای مدل پایه LX V-6 شروع می‌شود و تا ۴ هزار دلار برای قیمت پایه تریم SX لیمیتد نیز می‌رسد؛ موضوعی که بخش زیادی از آن به تصمیم کمپانی کره‌ای برای استفاده از موتور آپشن V-6 به صورت استاندارد برمی‌گردد.

علاوه بر این، مدل‌های سورنتو SX لیمیتد که با نام SXL نیز شناخته می‌شوند، حال با پکیج «تکنولوژی» که در مدل ۲۰۱۶ با قیمت ۲۵۰۰ دلار در دسترس قرار می‌گرفت، همراه هستند. همچنین چراغ‌های نوربالای نوسانی و سیستم ترمز اتوماتیک اضطراری از دیگر تجهیزاتی است که در این خودروها ارائه می‌شود.

kia sorento2017-2

نکته مهمتر اینکه، تمام مدل‌های سورنتو به جز نسخه پایه L، می‌توانند با سیستم‌های چون ترمز اضطراری اتوماتیک، کروز کنترل انطباقی، هشدار برخورد از جلو و هشدار انحراف از حرکت بین خطوط همراه شوند. این آیتم‌ها که در مدل SX لیمیتد به صورت استاندارد استفاده می‌شوند، در سورنتو LX و SX همراه با پکیج «تکنولوژی پیشرفته» و در EX همراه با پکیج «مسافرت پیشرفته» در دسترس قرار می‌گیرند.

علاوه بر این، سیستم جدید اطلاعات و سرگرمی کیا موسوم به UVO3 راه خود را به این کراس‌اور متوسط باز کرده است. این سیستم که در مدل L قابل استفاده نیست، در LX به صورت یک آپشن است و در تمام تریم‌های دیگر به صورت استاندارد ارائه می‌شود، قابلیت پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کارپلی را دارد.

kia sorento2017-21

نکته آخر اینکه سورنتوهایی که با موتور پایه ۲/۴ لیتری چهار سیلندر همراه می‌شوند، همانند مدل‌های دیفرانسیل جلوی V-6، با افزایش مصرف سوخت به میزان اندک همراه بوده‌اند. سازمان حفاظت محیط زیست امریکا برای مصرف سوخت مدل‌های چهار سیلندر سورنتو، مصرف ۱۰/۲ لیتر در شهر و ۸/۴ لیتر در جاده در هر ۱۰۰ کیلومتر پیش‌بینی کرده است (مصرف ۱۱/۲ و ۹/۴۱ لیتر، به ترتیب در جاده و شهر با سیستم دیفرانسیل تمام‌چرخ متحرک).

این در حالی است که مصرف مدل‌های V-6 برابر ۱۳/۱ لیتر در شهر و ۹/۴۱ لیتر در جاده در هر ۱۰۰ کیلومتر تخمین زده شده است.

kia sorento2017-5

گالری تصاویر:

پدال

تجربه رانندگی با کیا سورنتو 2016 + تصاویر

کیا سورنتو دست دوم بخریم یا هایما S۷ صفر کیلومتر؟

مشخصات فنی و تصاویر کیا سورنتو 2015

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *