آخرین اخبار

نشان برترین گروه‌ اقتصادی برای گروه صنعتی ايران خودرو

نخستین همایش مسوولیت پذیری اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی با حضور شهردار تهران و جمعی از مسوولان شهری ، کشوری و فعالان حوزه اقتصادی هفته گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

به گزارش کارنت، در این همایش گروه صنعتي ايران خودرو با ارایه مدل پنج محوري مسووليت اجتماعي حضور داشت و نشان برتر گروه‌هاي اقتصادي را از آن خود كرد. اين مدل بر محورهاي جامعه، رهبري،‌ بازار و صنعت، محيط زيست و كاركنان تاكيد دارد. غرفه گروه صنعتي ايران خودرو نیز  با نماد حمايت از يوزپلنگ ايراني و حضور فعال حاميان زمين، موسسه اكسي‍ژن و اجراي نمايش در حيطه موضوعات مرتبط با مسووليت‌هاي اجتماعي، توزيع كتاب‌هاي داستان با موضوعات كارتوني خودرويي، ارایه فرم ارزيابي فعاليت‌هاي گروه صنعتي ايران خودرو در زمينه مسووليت پذيري اجتماعي پربازديد بود.

شهردار تهران در مراسم اختتامیه همايش گفت:کشور پیش از نیاز به توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی نیازمند توسعه اجتماعی است.

وی افزود:همیشه حرف از توسعه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی زده ایم اما هرگز از توسعه اجتماعی سخنی نگفته ایم . قاليباف تاکید کرد:این توسعه اجتماعی باید از بطن و درون جامعه آغاز شود و شروع آن نیز نیازمند فرهنگ سازی است. وي در ادامه گفت: ما، در شهرداری تهران اول وعده می دهیم که برای این مسوولیت اجتماعی، چوب لای چرخ فعالان این عرصه نگذاریم و در کنار آن تا جایی که در توان داریم، در این زمینه کمک کنیم. قالیباف تاکید کرد:جایی که ما را به موفقیت می رساند، اقتصاد مردمی است تا زندگی را یک کل یک پارچه ببیند و همه با هم این کار را انجام دهیم. وي در ادامه گفت:راهی جز این برای پیشرفت کشور نداریم که مردم را در این بستر قرار دهیم تا به صورت جدی در این حرکت حضور داشته باشند.

در روز دوم پنل های تخصصی این همایش در حوزه مسوولیت پذیری اجتماعی بنگاه های اقتصادی با حضور استادان و متخصصان این حوزه برگزار شد.

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *