آخرین اخبار

با فاو بسترن ایکس6 (X6) بیشتر آشنا شوید

بدون شک یکی از برترین برندهای چینی در زمینه تولید خودرو، کمپانی موفق فاو است که محصول سدان بسترن این شرکت از طریق بهمن خودرو در کشورمان عرضه شده. محصولات فاو همیشه از لحاظ کیفیت خیلی بهتر از سایر برندهای چشم بادامی بوده و این حقیقت را می‌توان در فروش موفق خودروی بسترن در ایران با چشم دید. حال کمپانی فاو با شاسی‌بلند کانسپت بسترن X6 به نمایشگاه پکن ۲۰۱۶ پا گذاشته است. جلو پنجره مشبک زیبا، چراغ‌های باریک خاص و مشخصات ظاهری فوق‌العاده در این خودرو به وفور دیده می‌شود. خط تولید شاسی‌بلند زیبای فاو قرار است تا سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شود. در نمای ظاهری خودرو خطوط خاکستری در ستون A که تا چراغ‌های عقب کشیده شده‌اند یک صحنه زیبا را ایجاد کرده‌اند.

faw besturn x6-1

درب‌های خودرو مانند بسیاری از محصولات کانسپت حاضر در این نمایشگاه به صورت مخالف جهت هم یا دروازه‌ای باز می‌شوند و ۲ صندلی در عقب کابین و صندلی‌های جلو با ترکیب رنگی سفید خاکستری نمایان می‌شوند. بسترن X6 کابینی زیبا و مجهز دارد و تعداد زیادی صفحه نمایش که کارایی آن‌ها هنوز مشخص نشده است. قسمت عقب هم مانند سایر بخش‌های بسترن X6 عالی طراحی شده‌اند و چراغ‌های زیبا به وسیله‌ یک نوار کرومی به هم متصل شده‌اند.

faw besturn x6-2

با توجه به کانسپت بودن این خودرو، امکان اعمال تغییرات تا سال ۲۰۱۸ وجود دارد و شرکت سازنده از پیشرانه محصول خود اطلاعاتی در اختیار بازدیدکنندگان قرار نداده است.

faw besturn x6-3

faw besturn x6-4

faw besturn x6-5

faw besturn x6-6

چرخان

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *