آخرین اخبار

تست درایو پریوس در تهران برگزار شد + تصاویر

toyota prius test drive-iran-1

شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا در ایران، روز گذشته مورخ ۱۷ اردیبهشت ۹۵، شرایطی را در نمایندگی مرکزی خود ترتیب دارد تا مشتریان بتوانند محصول جدید این شرکت را مورد بررسی قرار دهند.

این مراسم که با حضور خبرنگاران از بعدازظهر جمعه آغاز شد، طبق اولیت بندی انجام شده مشتریان به بررسی و رانندگی با خودرو پرداختند. از چند روز قبل، شرکت ایرتویا در سایت خود از مشتریان دعوت به عمل آورد تا با ثبت نام قبلی، در مراسم تست این محصول شرکت کنند. یکی از نکات جالب این برنامه، رضایت حداکثری افرادی بود که در تست خودرو حضور داشتند و گویا محصول جدید تویوتا در بازار جهانی، نظر مشتریان ایرانی را هم جلب کرده بود.

toyota prius test drive-iran-2

برخی از افراد حاضر به ظاهر جدید پریوس انتقاد داشتند، ولی اعتقاد همه بر این بود که باید از نزدیک این خودرو هیبریدی را لمس کرد. پریوس خودرویی هیبریدی با موتور ۱٫۸لیتری بنزینی و موتور برقی بوده که ۱۳۴ اسب بخار قدرت تولید می کند. این خودرو از نظر امکانات در سطح خوبی بوده و به هفت کیسه هوا، سیستم صوتی JBL، شارژ بی سیم تلفن همراه، کروزکنترل، سیستم پایداری الکتریکی، سیستم تهویه اتوماتیک و… مجهز است. شرکت ایرتویا از اواخر سال ۹۴ پیش فروش این خودرو را آغاز کرده است و تا چند وقت دیگر طبق زمان اعلام شده به مشتریان تحویل داده می شود. قیمت پریوس ۲۰۱۶ کمتر از ۱۵۰ میلیون تومان اعلام شده است. یکی از نکات جالب این بود که خیلی از افراد در محوطه تست خودرو که آنچنان هم بزرگ نبود، از شتاب پریوس راضی بودند و گاهی با خودروهایی چون مزدا۳ مقایسه می کردند و پریوس ۲۰۱۶ را از آن سرتر می دانستند.

toyota prius test drive-iran-3

این روزها در بازار جهانی، کمپانی های مطرح برای معرفی بهتر خودرو به مشتریان، امکان تست و بررسی متعارف خودرو را قبل از خرید برای مشتری فراهم می کنند. در سال گذشته شاهد بودیم که چنین اتفاقی در ایران آغاز شد و شرکت ایرتویا آن را به شکلی کامل و قابل لمس برای مشتریان خود برگزار کرد.
شرکت ایرتویا تا چند هفته آینده این برنامه را با پریوس و محصولات دیگر خود برگزار می کند. افراد علاقه مند برای شرکت در تست درایو خودروهای ایرتویا، می توانند به سایت رسمی این شرکت مراجعه کرده و از قبل ثبت نام کنند. این برنامه روزهای جمعه برگزار می شود.

toyota prius test drive-iran-4

toyota prius test drive-iran-5

toyota prius test drive-iran-6

toyota prius test drive-iran-7

toyota prius test drive-iran-8

toyota prius test drive-iran-9

toyota prius test drive-iran10

محمدمهدی تفضلی- گروه مستند اسب بخار

برچسب ها

یک نظر

  1. پریوس 2016 همچنان محبوب ترین و پرفروش ترین هیبریدی جهان وپر فروش ترین در آمریکا و مخصوصا در ایالت کالیفرنیا است وبا توجه به رقابت شدید در بازار آزاد آمریکا ورقبای قدرتمند آلمانی وآمریکایی نشان کیفیت و ارزش این خودروی مدرن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *