آخرین اخبار

احتمال حضور رنو مگان جدید در ایران + تصاویر

reno megan-2016-1

برخی منابع آگاه اعلام کرده اند که احتمالا از نیمه دوم سال ۹۵، رنو مگان نسل جدید به بازار ایران راه پیدا می کند. این نسل که با مدل ۲۰۱۶ در بازار جهانی شناخته می شود، از نظر ظاهری، خطوط طراحی جدید رنو را دنبال کرده و شباهت زیادی با تالیسمان و کولئوس ۲۰۱۷ دارد.

reno megan-2016-2

ظاهر جذاب این خودرو باعث شده تا در بازارهای مخصوص رنو، استقبال به نسبت خوبی از مگان ۲۰۱۶ صورت بگیرد. برخی گمانه نشان می دهد که نسخه سدان مگان، دوباره با نام فلوئنس برای بازارهای قبلی عرضه می شود. احتمال آن زیاد است که این خودرو به صورت وارداتی و با نام مگان در ایران عرضه شود. در صورتی که عرضه آن با این نام مشکل حقوقی داشته باشد، اسکالا نامی است که برای این هاچبک در نظر گرفته می شود.

reno megan-2016-3

با توجه به قیمت جهانی، مگان ۲۰۱۶ می تواند در رده قیمتی بین ۱۲۰ الی ۱۵۰ میلیون تومان رقبای خود را انتخاب کرده و بازی جدیدی را در ایران آغاز کند. پیشرفت قوای محرکه، امکانات رفاهی، طراحی، ایمنی و… باعث می شود تا رنو در سال ۹۵ بتواند نظر بسیاری را در بازار ایران به سمت خود بکشاند.

سینا کاشفی- اسب بخار

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *