آخرین اخبار

تمهیدات ترافیکی پلیس برای سیزده بدر سال95

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلام آماده باش برای سیزده بدر تاکید کرد که پلیس راهور با تخلف توقف در محل غیرمجاز و بستن معابر برخورد می کند.

به گزارش کارنت، سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تمهیدات پلیس راهور در روز سیزده بدر، گفت: در روز سیزدهم فروردین ماه همکاران من در پلیس راهور در آماده باش صد در صدی بوده و از ساعت پنج صبح در معابر اطراف تفرجگاه‌ها و پارک‌های شهر تهران مستقر خواهند شد.

وی با بیان اینکه برابر تدابیر اتخاذ شده، ماموران راهور در اطراف مناطقی چون پارک پردیسان، پارک چیتگر، پارک لویزان، پارک سرخه حصار، بوستان ولایت، پارک ارم، پارک توسکا، پارک افرا، پارک یاس و … مستقر خواهند بود، گفت: استقرار آتش نشانان تا پایان روز و خالی شدن معابر و پارک‌ها ادامه خواهد داشت.

مرادی با اشاره به اینکه تاکید بر مدیریت صحیح پارک خودرو از اولویت‌های پلیس در این روز است، اظهارکرد: ماموران راهور با خودروهایی که اقدام به ایجاد سد معبر کرده یا در محل‌های غیرمجاز توقف کرده باشند، برخورد کرده و آنها را به پارکینگ منتقل خواهد کرد. از این رو درخواست ما از شهروندان این است که با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت ادامه داد: همچنین با وانت بارهایی که اقدام به حمل مسافر در قسمت بار خود کنند، برخورد خواهد شد.

مرادی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فعالیت تیم‌های کنترل سرعت پلیس راهور در ایام نوروز گفت: در روز سیزده بدر نیز این تیم‌ها فعالیت خود را ادامه خواهند داد و علاوه بر دوربین‌های ثبت تخلف سرعت غیرمجاز، ماموران نیز با این تخلفات برخورد خواهند کرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.