آخرین اخبار

خودروسازان تغییر رویه دهند

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: امیدوارم در سال جدید خودروسازان تغییر رویه داده و عملکرد خود را در حوزه‌های قیمت، کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات، اصلاح کنند.

به گزارش کارنت، محمد جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سالی که گذشت شاهد مشکلات و کاستی‌های مختلفی در صنعت خودرو بودیم که ناقض حقوق مصرف‌کنندگان این محصول در کشور بود.

وی با بیان اینکه وضعیت خدمات پس از فروش خودروسازان به هیچ وجه مناسب نیست، خاطرنشان کرد:‌ دشواری در پذیرش خودروها در تعمیرگاه‌ها، بالا بودن هزینه تعمیران و کمبود و نبود قطعات یدکی از جمله مهمترین این مشکلات در سال گذشته بود.

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: به عنوان مثال کمبود قطعات یدکی در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودروسازان از مشکلات شایعی بود که باعث می‌شد خودروی مشتریان روزها به دلیل نبود یک قطعه در تعمیرگاه‌ها متوقف شود.

وی افزود: متناسب نبودن قیمت و کیفیت خودروهای داخلی از دیگر موارد نقض حقوق مصرف‌کنندگان در سالی که گذشت بود به‌گونه‌ای که کیفیت خودرویی که تحویل مشتریان می‌شد تناسبی با قیمت بالای آن نداشت.

جعفری با بیان اینکه امیدوارم در سال جدید این مشکلات برطرف شده و کیفیت خودروهای داخلی افزایش یابد، تصریح کرد: مصرف‌کنندگان این حق را دارند که در برابر پولی که پرداخت می‌کنند خودروی بدون نقص و دردسر دریافت کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام همه می دانند که این وعده ها کاملا واهی است و آش همان آش و کاسه همان کاسه خواهد بود خواهش میکنیم نمک روی زخم مردم نریزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *