آخرین اخبار

کیفرخواست واردات خودرو با ارز دارو صادر شد

در سالی که گذشت کیفرخواست پرونده واردات خودرو با ارز دارو صادر شده و متهمان در آستانه محاکمه قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، مرضیه وحید دستجردی – وزیر وقت بهداشت و درمان – در سال 1391 از تخلف صورت گرفته مبنی بر استفاده از ارز دارو برای واردات خودرو به کشور، پرده برداشت.

اظهارات وزیر وقت بهداشت و درمان انتقاد برخی کارشناسان از تخلف صورت گرفته در این زمینه را به دنبال داشت، کارشناسانی که خواستار پیگیری این موضوع و برخورد با متخلفان بودند.

در این زمینه برخی کارشناسان عنوان کرده بودند که باید بررسی شود چه کسانی و چگونه با ارز دارو، خودرو وارد کردند و به بهای ایجاد خطر برای بیماران، جیب خود را پر کردند.

به دنبال چنین انتقاداتی مهر ماه سال گذشته (1394) رییس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو جزییات جدیدی از واردات خودرو با ارز دارو در سال 1391 مطرح و از صدور کیفرخواست این پرونده در دادسرای قضایی کارکنان دولت خبر داد.

میثم رضایی در این زمینه عنوان کرد:” موضوع واردات خودرو با ارز دارو موضوعی سیاسی است. در یک مقطع سه یا چهار ماهه در سال 1391 این اتفاق افتاد که البته جلویش را گرفتند… کیفرخواست این پرونده نیز صادر شده است و می‌توانیم جزییات آن را از دادسرای قضایی کارکنان دولت پیگیری کنیم”.

در این شرایط باید دید در سال جدید سرنوشت پرونده واردات خودرو با ارز دارو به کجا رسیده و چه حکمی برای متهمان که در یک قدمی محاکمه قرار گرفته‌اند، صادر خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *