آخرین اخبار

خدمات شبانه‌روزی نمایندگی‌های منتخب سایپایدک در نوروز95

مدیرعامل سایپایدک از شبانه‌روزی بودن ارائه خدمات به هموطنان در نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: نمایندگی‌های منتخب سایپایدک در طول تعطیلات نوروزی به مسافران و مشتریان گروه سایپا خدمات شبانه‌روزی ارائه می‌دهند.

به گزارش کارنت به نقل از سایپا نیوز ،مهندس مصطفی وحیدزاده با تبریک سال نو به هموطنان، به آمادگی کامل شبکه نمایندگی‌های سایپایدک برای اجرای طرح امداد نوروزی اشاره کرد و گفت: با توجه به حجم بسیار زیاد سفرهای نوروزی با خودروی شخصی، نمایندگی‌های منتخب سایپا به همراه تیم‌های امدادی و پایگاههای امدادی ثابت و سیار، در حال خدمت‌رسانی به مشتریان گروه سایپا هستند تا هموطنان با خاطری آسوده تعطیلات را سپری کنند.

مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: کیفیت حرف اول و آخر را در خدمات نمایندگی‌ها می‌زند و تمام کارکنانی که در ایام نوروز به خدمت رسانی به مردم مشغول هستند خود را ملزم به تامین رضایت مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت می‌دانند.

وی ادامه داد: با تدابیر اندیشیده شده، قطعات یدکی پر مصرف و مورد نیاز برای شبکه نمایندگی‌ها و گروههای امدادی تامین شده و از این بابت هیچ خودرویی بخاطر کمبود قطعه در نوروز معطل نخواهد شد. با این وجود، تمهیداتی پیش‌بینی شده تا در مواقع ضروری نیز قطعات یدکی مورد نیاز در کوتاهترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور ارسال ‌شوند.

مهندس وحیدزاده در ادامه ضمن توصیه به مشتریان برای استفاده از خدمات سایپاکارت طلایی در ایام نوروز، گفت: مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌ها و تهیه سایپاکارت طلایی از خدمات بی نظیر آن استفاده کنند تا هم در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده باشند و هم با آرامش خاطر از خدمات امدادی استفاده نمایند.

لازم به یادآوری است طرح امداد نوروزی سایپایدک از 26 اسفند 94 آغاز شده و تا 14 فروردین 95 ادامه خواهد داشت که در این طرح 450 نمایندگی و 420 واحد امدادی در ایام نوروز به هموطنان خدمات ارائه می‌دهند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *