آخرین اخبار

افزایش ساعات کاری مراکز معاینه فنی در هفته ی پایانی اسفند

سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: به دلیل افزایش مراجعه به مراکز معاینه فنی در ماه پایانی سال ساعات مراجعه به برخی از مراکز معاینه فنی افزایش یافت.

به گزارش کارنت به نقل از مهر، سید نواب حسینی منش  با اشاره به افزایش ساعات کاری برخی مراکز معاینه فنی گفت: هر ساله در ماه پایانی سال تعداد مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی افزایش پیدا می کند به  همین دلیل برخی از مراکز معاینه فنی تا ساعات 6 بعد از ظهر، برخی از مراکز نیز در روزهای پنج شنبه و جمعه به شهروندان خدمات رسانی می کنند. همچنین 4 مرکز نیز در ایام تعطیلات نوروزی باز هستند.

وی ادامه داد: در فصل زمستان و پس از آلودگی های هوا به دلیل برخورد پلیس با خودروهای فاقد برگه معاینه، تعداد مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی افزایش پیدا کرد.

به گفته حسینی منش در این مدت تعداد مراجعه کننده 2 تا 3 برابر شد اما افزایش تعداد مراجعه کنندگان در اسفند ماه بر اساس رسم هر ساله بوده و تعداد مراجعه کنندگان نسبت به  اسفند سال گذشته افزایش پیدا نکرده است.

وی به مسافران نوروزی توصیه کرد پیش از سفر به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده تا سفر ایمنی داشته باشند و معاینه خودروهای خود را به ایام پایانی سال موکول نکنند.

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.