آخرین اخبار

مدیرعامل بهمن موتور خبر داد: مذاکره با مزدا برای تولید خودروهای جدید

مدیرعامل بهمن موتور گفت: برای تولید خودروهای جدید در حال مذاکره با چند شرکت خارجی مانند مزدا و ایسوزو هستیم اما هنوز به نتیجه نهایی دست پیدا نکرده ایم.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، حمیدرضا داودزاده در حاشیه بازدید خبرنگاران از خط تولید شرکت بهمن موتور با اشاره به اینکه امسال تولید این شرکت با رشد 60 درصدی حدود 17 هزار دستگاه خودرو بوده است، اظهارداشت: پیش بینی می‌کنیم این میزان تولید در سال آینده با رشد 40 درصدی به 22 هزار دستگاه خودرو برسد.

وی با بیان اینکه امروز این شرکت 3 مدل خودروی سواری و سه مدل وانت تولید می‌کند، افزود: هم اکنون محصولات با بیش از 20 درصد ساخت داخل تولید می شوند اما وانت کارا با 100 درصد ساخت داخل تولید می‌شود. البته برای تولید خودروهای جدید هم در حال مذاکره با چند شرکت خارجی مانند مزدا و ایسوزو هستیم اما هنوز به نتیجه نهایی دست پیدا نکرده ایم.

مدیر عامل بهمن خودرو در خصوص همکاری این شرکت با شرکت چینی FAW نیز گفت: این شرکت در حال حاضر قراردادی با راین ندارد و در بخش کشنده با سیبا موتور و سواری با بهمن موتور همکاری می‌کند.

داودزاده به افزایش 14 درصدی دستمزد کارگران اشاره کرده و اظهارداشت: ظاهراً نرخ مالیات بر ارزش افزوده و قیمت حامل‌های انرژی هم در سال آینده تغییر خواهد کرد به همین منظور هنوز تصمیمی برای قیمت محصولات خود در سال 95 نگرفته ایم و منتظر تعیین تکلیف مالیات و سایر هزینه ها هستیم.

وی با بیان اینکه بازار خودرو در ماه‌های بهمن و اسفند امسال تحرک خوبی داشته است، تصریح کرد: در حال حاضر شرکت های داخلی مشغول مذاکره با شرکای خارجی خود هستند و با زمان بر بودن این موضوع به نظر نمی‌رسد در سال 95 محصول جدیدی در قالب تولید مشترک وارد بازار شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *