آخرین اخبار

آغاز تولید و تحویل کامیونت 6 تن FAW تا پایان امسال

قائم‌مقام و رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش شرکت سیبا موتور، نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو را فرصتی مناسب برای معرفی توان خودروسازان داخلی به جامعه و شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی دانست و گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت همزمان با همایش صنعت خودرو ایران تلاش دارد تا با برگزاری این نمایشگاه به‌نوعی میان مردم و خودروسازان آشتی برقرار کند. مهرداد امینی افزود: هرچند این نمایشگاه به لحاظ زمانی و فصلی، در شرایط چندان مناسبی برگزار نشد اما برگزاری آن در شرایط کنونی اقدام ارزشمندی بوده و می‌تواند نتایج بسیار خوبی را برای معرفی توامندی صنعت خودرو ایران به دنبال داشته باشد.

وی تصریح کرد: شرکت سیباموتور نیز در راستای این هدف تلاش کرد تا با تمام توان و قدرت در این نمایشگاه حضور یابد و با حمایت از تصمیمات وزارت صنعت و معدن، توانمندی‌های صنعت خودرو کشور را به رخ بکشد. وی همچنین درخصوص محصولات عرضه‌شده در این نمایشگاه گفت: شرکت سیباموتور در این نمایشگاه کلیه محصولات تولیدی از جمله کشنده تک‌محور و جفت‌محور، شاسی کامیون با کاربری میکسر و کامیونت 6 تن FAW را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

وی با توجه به عرضه کامیونت 6 تن FAW در نمایشگاه توانمندی‌های صنعت خودرو ایران اظهار داشت: کامیونت 6 تن FAW که در این نمایشگاه عرضه‌شده، محصول جدیدی است که به‌ تازگی تولید آن آغاز و از اواخر اسفندماه به مشتریان تحویل داده می‌شود. وی افزود: برنامه تولید این محصول برای سال آینده حداقل 500 دستگاه است اما این امکان و ظرفیت وجود دارد که در صورت نیاز تولید این محصول از رقم پیش‌بینی شده افزایش یابد.

وی در ادامه به برنامه تولید شرکت سیباموتور در سال آینده اشاره کرد و گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام‌شده پیش‌بینی می‌شود سال آینده به رقم تولید 1200 تا 1500 دستگاهی در کلیه محصولات شرکت دست پیدا کنیم. قائم‌مقام و رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش شرکت سیباموتور همچنین درخصوص تاثیر برجام بر گسترش همکاری‌های این شرکت با شرکت‌های خارجی به خبرخودرو گفت: از آن‌جا که شرکت FAW شریک خوبی برای شرکت سیباموتور بوده و تاکنون به کلیه تعهدات خود در قبال شرکت سیباموتور و مشتریان این شرکت عمل کرده، سیباموتور فعلا به دنبال شریک تجاری جدیدی نیست، هرچند همواره این مساله از موضوعات قابل تامل و مورد بحث در شرکت بوده اما تا این لحظه شرکت سیباموتور وارد مذاکرات جدیدی با شرکت‌های خارجی نشده است.

امینی افزود: شرکت FAW از شرکت‌های معتبر در حوزه تولید خودرو محسوب می‌شود، به‌طوری‌که این شرکت همواره در بحث کیفیت در تولید و قطعات و ارائه خدمات پس از فروش به سیباموتور و مشتریان شرکت تلاش خوبی را داشته و کوشیده است تا سیباموتور در جریان فعالیت های خود روند رو به رشدی را طی کند.

روزنامه دنیای خودرو

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *