آخرین اخبار

معیار در تولید خودرو باید رضایت مردم باشد

رئیس‌ جمهور صنعت خودروسازی را یکی از مسیرهای تقویت روند توسعه و اشتغال کشور دانست و گفت: معیار ما در تولید خودرو رضایت مردم است و باید با ارتقای هر چه بیشتر کیفیت خودروها، رضایت مردم مورد توجه جدی خودروسازان قرار گیرد.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در حاشیه رونمایی دستاوردهای جدید صنعت خودروسازی کشور با اشاره به ویژگی‌های دستاوردهای رونمایی شده، اظهار داشت: در تولید خودرو اگر به کیفیت و رقابتی‌بودن محصولات داخلی با مجهز شدن به ویژگی‌هایی نظیر مصرف کم و مسائل زیست‌محیطی توجه شود، ورود ما را به بازارهای جهانی محقق خواهد کرد.

رئیس‌ جمهور خاطرنشان کرد: خودروسازی کشور یکی از مهم‌ترین راه‌های مشارکت با شرکت‌های بنام و مطرح خارجی برای تولید و صادرات خودرو است و این موضوعی است که مورد توجه مسئولین می‌باشد.

روحانی با بیان اینکه به آینده صنعت کشور بسیار امیدوار هستم، تصریح کرد: باید به‌دنبال تولید خودرو در مقیاس جهانی باشیم و با توجه به اینکه صنعت خودرو از صنایع پیش‌رو محسوب می‌شود و بسیاری از صنایع وابسته به آن است، لذا می‌تواند در افزایش اشتغال و توسعه کشور نقش بسزایی داشته باشد.

رئیس‌ جمهور تأکید کرد: باید در تولید خودرو رضایت مردم مورد توجه جدی باشد و بی‌تردید مردم بزرگ ایران هر جایی که با کار خوبی مواجه شوند از آن استقبال و حمایت می‌کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *