آخرین اخبار

حضور ماموران پلیس راهور در حاشیه بازار و مراکز خرید

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به در پیش‌رو بودن روزهای پایانی سال و اوج گرفتن ترددهای درون و برون‌شهری از استقرار ماموران پلیس در حاشیه بازار و مراکز خرید در شهرها و آماده باش نیروهای پلیس در داخل و خارج از شهرها خبر داد.

به گزارش  کارنت به نقل از تسنیم، سردار تقی مهری با اشاره به اقدامات پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا همزمان با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و عید نوروز اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش سفرهای درون‌شهری برای انجام خریدهای نوروزی و همچنین افزایش ترددهای بین شهری، پلیس راهور ناجا برنامه ریزی خاصی برای ایام پیش رو انجام داده است.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: در تمهیدات پیش بینی شده مقرر شده است تا از تمام پتانسیل پلیس راهنمایی و رانندگی استفاده شود و همکاران ما در سراسر کشور در داخل و خارج از شهرها در آماده باش کامل قرار دارند.

وی ادامه داد: بر این اساس پلیس راهنمایی و رانندگی در شهرها و به خصوص تهران بزرگ حضور پُررنگی در مراکز خرید و بازار خواهد داشت تا از به وجود آمدن گره‌های ترافیکی پیشگیری کند.

مهری همچنین با اشاره به ادامه‌دار بودن طرح زمستانه تا 23 اسفند خاطرنشان کرد: همکاران ما در پلیس راهنمایی و رانندگی و عوامل سایر دستگاه‌های خدماتی و امدادی، تا 23 اسفند در جاده‌های کشور و محورهای مواصلاتی برفگیر در قالب طرح زمستانه حضور خواهند داشت.

رئیس پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال اتمام طرح زمستانی، همکاران ما و سایر دستگاه‌های امدادی، راهداری، خدماتی و انتظامی همزمان با برگزاری رزمایش طرح نوروزی در 25 اسفند، در سراسر محورهای مواصلاتی کشور به منظور خدمت رسانی ترافیکی و امدادی استقرار می‌یابند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.