آخرین اخبار

نمایش محصولات جدید ایران خودرو دیزل در نمایشگاه توانمندی‌ های صنعت خودرو ایران

شرکت ایران خودرو دیزل با جدیدترین محصولات خود در حوزه خودروهای کار و تجاری در نمایشگاه توانمندی‌های صنعت خودرو ایران که در حاشیه سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران برگزار شده، شرکت نموده است.

به گزارش کارنت، کامیون‌های کشنده اکتروس و اکسور مرسدس بنز، کامیون کشنده فوتون، اتوبوس‌های C1230، C1836، مینی‌بوس آرین، کامیونت آرنا و دو خودرو پیکاپ با کاربری‌های آمبولانس و پول‌رسان از جمله این محصولات است.

مهندس رزازی مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل با اعلام این مطلب خاطرنشان ساخت: کشنده اکتروس حاضر در این نمایشگاه در واقع اولین نمونه از نسل جدید کشنده اکتروس مرسدس بنز است که به زودی به سبد محصولات ایران خودرو دیزل اضافه شده و برای اولین بار در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی همچنین تاکید کرد: مینی‌بوس آرین و کامیونت آرنا دو محصول ایرانی حاضر در این نمایشگاه هستند که از بالاترین درصد داخلی‌سازی در میان محصولات ایران خودرو دیزل برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل افزود: در این نمایشگاه ما همچنین دو خودرو پیکاپ با کاربری آمبولانس و پول‌ر‌سان را نیز در معرض نمایش قرار داده‌ایم که کاربری آمبولانس این محصول به تازگی طراحی و تولید شده و مذاکرات برای انعقاد قرارداد فروش این محصولات با سازمان‌های ذیربط در جریان است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *