آخرین اخبار

قرارداد پژو باعث افزایش کیفیت و ایمنی خودروهای ایرانی می شود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اثر مثبت قرارداد پژو موجب خروج بخش تحقیق و توسعه خودروسازان از سکون می‌شود.

به گزارش کارنت، بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قرارداد جدید ایران‌خودرو و پژو موجب وارد شدن پلتفرم‌های جدید به صنعت خودروسازی کشور می‌شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس نهم افزود: این اتفاق اثر خود را بر بخش‌های تحقیق و توسعه و کارشناسان خودرویی کشور می‌گذارد. این مسئله به صنعت خودرویی کشور کمک می‌کند تا با اتکاء به تجربیات گذشته و فناوری‌های مدرن روز در ساختار تولید خودروی کشور تجدید نظر کنند. ورود کارشناسان و خودروسازان کشور به این عرصه قطعا تاثیر خود را بر افزایش کیفیت و ایمنی خودروهای ایرانی می‌گذارد.

وی افزایش ایمنی و ارتقاء کیفیت خودروهای ایرانی را از اصول اولیه مشتری‌مداری دانست و اظهار کرد: فرض بر این است که خودروسازان داخلی خواسته‌های مشتریانشان را برآورده می‌کنند هر چند که شکل‌گیری کمپین نخریدن خودرو نشان داد که خودروسازان به هر دلیل این خواسته مردم را مورد توجه قرار ندادند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: یکی دیگر از تاثیرات مثبت قرارداد پژو این است که موجب خروج بخش‌های تحقیق و توسعه خودروسازان از سکون می‌شود. با خروج این بخش از سکون، رضایت مشتریان نیز قابل تامین است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *