آخرین اخبار

افزایش ۲/۵ برابری صادرات خودروهای کره ای به ایران در سال ۲۰۱۶

یکی از مدیران شرکت هیوندای موتور گفت، شرکت های هیوندای موتور و کیا موتورز کره جنوبی قصد دارند در سال ۲۰۱۶، ۶۰ هزار دستگاه خودرو به ایران صادر کنند که نسبت به سال قبل رشد ۲.۵ برابری خواهد داشت.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم به نقل از پایگاه خبری کره هرالد،  یکی از مدیران شرکت هیوندای موتور گفت، شرکت های هویندای موتور و کیا موتورز کره جنوبی قصد دارند در سال 2016، 60 هزار دستگاه خودرو به ایران صادر کنند.

جئونگ جین هانگ، مدیر عامل شرکت هیوندای موتور گفت: «این گروه هدفگذاری فروش خود را نسبت به 25 هزار دستگاهی که سال گذشته به ایران صادر کرده بود، 140 درصد افزایش داده است.»

صادرات محصولات شرکت هیوندای موتور به ایران در سال 2012 پس از تشدید تحریم ها علیه این کشور متوقف شد.

همچنین این شرکت خودروسازی کره ای صادرات محصولات سی کی دی خود به ایران را افزایش خواهد داد. سی کی سی به محصولات نیمه مونتاژی گفته می شود که در بازار مقصد مونتاژ می شود.

وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره قرار است برای حمایت از افزایش واردات شرکت های کره ای به ایران، این شرکت ها را در حل مشکلاتی که ممکن است در یافتن بازار جدید با آن مواجه شوند، یاری کند.

جو هیونگ هوان، وزیر تجارت کره گفت: «انتظار می رود صادرات به ایران امسال 5.8 درصد و در سال آینده 6.7 درصد رشد داشته باشد. دولت یک سیستم پرداخت ثابت ایجاد خواهد کرد و حمایت های مالی از شرکت های کره ای را تقویت خواهد نمود.»

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *