آخرین اخبار

نمایشگاه خودرو در قزوین برگزار می شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، از برگزاری هفتمین نمایشگاه خودرو،قطعات و صنایع وابسته در قزوین خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از مهر، هادی نیک فطرت اظهار کرد: هفتمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته از تاریخ 20 لغایت 23 بهمن ماه در فضایی به وسعت دو هزار و پانصد مترمربع  با حضور بیش از 30 مشارکت کننده به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین، افزود: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می توان به ارائه آخرین محصولات و تولیدات بخشهای مرتبط با تولید خودروهای سواری و قطعات مرتبط، افزایش اطلاعات متخصصان و علاقمندان این صنعت، برقراری ارتباط مستقیم برای تامین نیاز و  …. اشاره کرد.

وی گفت: مشارکت کنندگان نمایشگاه فوق از استان های قزوین، تهران، گلستان و اصفهان محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

نیک فطرت در پایان افزود: هفتمین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته در مدت برگزاری از ساعت 15:30 الی 21:30 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما پذیرای بازدید متخصصین و علاقه مندان خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *