آخرین اخبار

قرارداد جدید ایران خودرو و پژو محرمانه است

وزیر صنعت با بیان اینکه پرداخت غرامت پژو به ایران خودرو در قرارداد جدید دیده شده است، گفت: قرارداد جدید ایران خودرو و پژو محرمانه است.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه آغاز تولید انبوه سمند سورن توربوشارژ در رابطه با جزئیات چگونگی دریافت غرامت از پژو در قرارداد جدید، اظهار کرد: پرداخت غرامت پژو به ایران خودرو در قرارداد جدید دیده شده اما این قرارداد محرمانه است.

وی درباره تعیین تکلیف قیمت‌گذاری خودرو نیز افزود: شورای اقتصاد هنوز نظر خود را درباره خروج خودرو از لیست کالاهای انحصاری اعلام نکرده البته هنوز تصمیمی درباره قیمت‌گذاری براساس عرضه و تقاضا صورت نگرفته است.

وزیر صنعت تصریح کرد: از روزی که کار را در وزارتخانه شروع کردم، گفتم باید چهره صنعت خودرو را از این وضعی که علیه آن جوک درست می‌کنند تغییر دهیم.

وی با بیان اینکه تولید خودرو مرغوب و قابل رقابت بسیار مشکل است، گفت: چهره اجتماعی صنعت خودرو باید تغییر کند. ابتدا باید کیفیت محصول افزایش یافته و سپس اطلاع درستی به جامعه منتقل شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: اصلاحیه آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو که هفته گذشته نهایی شده و تا یک ماه آینده اجرایی خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *