آخرین اخبار

هوندا سیویک2016 بزودی در ایران

honda civic2016-1

نمایندگی واردات محصولات هوندا پس از فروش دو محصول جدید آکورد و CRV در ایران، هم اکنون از فروش دو محصول جدید دیگر خبر میدهد .

نمایندگی هوندا قصد دارد در روزهای آتی فروش دو محصول جدید هوندا سیتی و سیویک 2016 را آغاز نماید که خودروی هوندا سیویک جدید میتواند با محاسن زیادی که دارد در بازار ایران جایی برای خود باز کند .

موردی که هوندا در نسل جدید خود نقض کرده و در سالهای اخیر نمونه‌های بسیاری از آن را دیده‌ایم به‌روزرسانی مدل‌های قدیمی و تکراری است که شرکت‌ها با اندکی تغییرات آن‌ها را به‌عنوان مدل‌های جدید به مشتریان غالب می‌کنند. این درحالی است که نسل دهم و جدید سیویک خودرویی کاملاً جدید و زیبا است که باتوجه به مشخصات و اعلام مدیران هوندا از آخرین تکنولوژی‌های شرکت خوش‌نام ژاپنی سود می‌برد.

درباره سیویک می‌توان به‌طور قطع گفت: سیویک 2016 یک 4 در شیک و جسور است که سودای بازگشت به بالاترین جایگاه را در کلاس خود دارد آن‌هم با موتور جدید، شاسی جدید و تکنولوژی‌های ارتباطی کاملاً تازه که در نمونه 5 در و هاچ‌بک نیز در بازار آمریکا قرار است معرفی گردد پرداخت و کیفیت بالاتری دارد. برمبنای گفته مدیران هوندا، سیویک در اوهایو ساخته و پرداخته می شود .
honda civic2016-2

هوندا سیویک که در نسل دهم خود 5 سانتی‌متر عرض بیشتر و 3 سانتی‌متر طول بیشتر را تجربه نموده نسبت به نسل گذشته 31 کیلوگرم سبک‌تر شده و فضای بار بیشتری در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد به‌طوری که صندوق عقب در قیاس با نسل پیشین 107 لیتر حجم بیشتری دارد. سیویک جدید در صندلی‌های عقب خود با 5 سانتی‌متر فراخی بیشتر فضای راحتی جهت سرنشینان ایجاد نموده و حجم بخش عقب 76 لیتر افزایش یافته است.
honda civic2016-3

سیستم تعلیق جدید سیویک نیز که در گذشته با انتقادهایی مواجه بود در بخش جلو به بازوهای چنداتصاله مجهز شده و در بخش عقب نیز با اتصالات سفت و سخت‌تری جایگزین شده تا در عین یک تعلیق مستحکم‌تر سواری اسپرتی برای سیویک به ارمغان آورد. در کنار این‌ها فرمان حساس‌تر، میله‌های ضدلغزش عقب و 4 دیسک ترمز قدرتمند باعث ایجاد ثبات بالایی در ساخته جدید هوندا شده‌اند. هوندا در ساخت سیویک جدید از فولاد استفاده بالایی نموده و توانسته مقاومت پیچشی بدنه را تا 25% افزایش دهد. این تدارکات گسترده باعث شده تا ساژ ماری درباره هوندا سیویک بگوید:

به‌طور قطع کامپکت سیویک خودرویی است با رانندگی بسیار لذت‌بخش.

هنوز از سوی شرکت واردکننده محصولات هوندا به ایران (گلرنگ موتور فامیلی) قیمت نهایی برای این خودروی جدید تعیین نشده است ولی سویک 2016 در بازار خودروی دوبی در مدل پایه با قیمت 70 هزار درهم و در مدل فول به قیمت 86 هزار درهم به فروش میرسد .

مشخصات فنی هوندا سیویک2016 + تصاویر

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *